Війни, голод, інфекційні захворювання – фактори, які ще донедавна суттєво вкорочували середньостатистичну тривалість життя найрозумнішого ссавця. У третьому тисячолітті людство, за деякими винятками позбавило себе цих проблем. Ніколи за свою історію люди не жили так довго, як зараз. Але людина – істота, якій завжди мало. Вона хоче жити ще довше.
Ми з вами знаємо, що харчування напряму впливає на наше здоров’я і, відповідно, на тривалість життя. Так у нашому раціоні появляються пророщені зерна, насіння льону, чіа, екскременти монгольської жаби та інші суперфуди.
Склянка теплої води з чайною ложкою меду натщесерце – священний ритуал індивіда, що турбується про своє здоров’я. Насправді, цей “цілющий” напій – не більше ніж солодка вода!
Саме так, солодка вода – додаткові калорії, які погано стимулюють ситість. Думаєш, що оздоровлюєшся, а насправді розширюєш талію. Чим не обман тисячоліття?
Уявляю, як себе зараз почуваються жінки, які роками п’ють воду з медом з вірою в її цілющу силу. Вони готові мене розірвати від гніву. Не спішіть писати гидкі коментарі, читайте до кінця.
Взаємодія теплої води і меду ніяк не впливає на корисні властивості кожного продукту. Тому нам треба розібрати корисні властивості кожного інгредієнту окремо, аби посягнути всю користь цього напою.
💧Склянка теплої води.
Води наш організм потребує в середньому 2,5 літра на добу. Тепла та вода, холодна чи гаряча – не важливо. Зранку, в обід чи ввечері – не важливо. Не важливе й джерело цього H2O: звичайна вода, чай, сік, яблуко, хліб, ендогенна вода, що утворюється в організмі в процесі окислювального фосфорилювання – все згодиться.
Я вас благаю, тільки не пишіть в коментарях, що склянка теплої води натщесерце запускає метаболізм. Метаболізм запускається ще в утробі матері і виключається після останнього подиху.
🍯Чайна ложка меду.
Користь продукту – це ефекти в організмі, які мають ті чи інші речовини, що в ньому містяться (кальцій – міцні кістки, кобаламін – стійка психіка, клітковина – здоровий кишківник і т.д.).
Що корисного може нам дати чайна ложка меду?
~0,112% денної норми калію;
~0,352% заліза;
~0,176% вітаміну C;
~0,208% вітаміну b5.
Думаю, сенсу продовжувати нема, в чайній ложці меду ні одного мікронутрієнту не міститься навіть в кількості 1% від денної норми.
То в чому користь склянки теплої води з чайною ложкою меду натщесерце? Нема в цьому ніякої користі, це погана звичка, яка, хоч не дуже суттєво, але негативно впливає на фігуру.
Якщо вам є що сказати по темі, вперед, але аргументовано. Я п’ю воду з медом і чудово себе почуваю – не аргумент. Люди п’ють горілку і почувають себе ще краще, особливо коли в процесі.
Консультує Віктор Мандзюк