Як і чим правильно укривати квіти і декоративні рослини на зиму, а які популярні матеріали для цього не підходять?
Прикрасити та замаскувати непривабливий паркан у вашому саду можна за допомогою цих п'яти витких рослин, які не тільки додадуть затишку, але й стануть справжньою окрасою вашої ділянки.
Не поспішайте викидати чорнобривці після осіннього прибирання клумб. Вони можуть стати у пригоді на вашій ділянці як природне добриво. Сухі стебла цих квітів мають чудові властивості, які можна ефективно використовувати в садівництві.
Від того, як ви обріжете хризантеми, залежить, чи пишно вони будуть цвісти. Дотримуючись простих правил, ви зможете насолоджуватися квітами кожного сезону.
Як і коли пересаджувати хризантеми з горщика у квітник, щоб вона радувала пишним цвітінням багато років? Дізнайтеся всі деталі пересаджування.
Правильне викопування, обробка та зберігання цибулин гладіолусів забезпечать їх пишне цвітіння у наступному сезоні.
Щоб мати на своїй клумбі неперевершені квітучі лілії, потрібно за ними добре доглядати. Важливо раз на три-чотири роки пересаджувати цибулини. Тоді квіти будуть ще більшими і привабливішими.
Восени потрібно підготувати троянди до зими. Однак багато садівників припускається грубих помилок, що призводить до підмерзання, а іноді до загибелі рослин. Ось як доглядати і що не можна робити з трояндами восени.
Деякі квіти потрібно садити і сіяти саме восени. Осіння посадка має багато переваг! Прислухайтеся до цих порад - і квітник вас порадує наступного року!
Вересень - особливий період у догляді за садом і квітником, адже у цей час садять багато декоративних рослин, а інші - закладають квіткові бруньки. І від правильного догляду залежить їхнє цвітіння наступного року.