Страсний тиждень — це період не тільки для духовного очищення, а й для уважного ставлення до роботи на городі. Існують певні традиції та обмеження, коли можна, а коли не варто сіяти чи садити.
Від того, як ви доглянете за своїми трояндами навесні, залежить, як вони будуть цвісти. Тому їх важливо правильно обрізати, обробити від хвороб і шкідників та удобри.
Догляд за волотистими гортензіями навесні потребує уваги до кожного етапу росту рослини — від обрізки до підживлення та поливу.
Детально про квіти на кладовищі: які вибрати рослини, що не потребують частого поливу, та як забезпечити довготривалу красу та доглянутість території біля могили.
Часникова цибуля поєднує м'який присмак зеленої цибулі і делікатну нотку часнику. Її можна збирати упродовж усієї теплої пори року. При цьому вона зберігає апетитний вигляд, смак та аромат. А ще її можна вирощувати навіть у квітнику!
Квітень - відповідальний період у житті кожного квітникаря. Квітник у цей час вимагає уважного догляду та своєчасних заходів для забезпечення його краси та здоров'я протягом усього сезону.
Французький стиль у саду — це гармонія елегантності та природної краси, де кожна деталь наповнена шармом та витонченістю. Адаптувати стиль прованс до свого квітника можна за допомогою правильних рослин, які передають атмосферу французького саду.
Волоський горіх – це не просто дерево, а символ захисту та стабільності, однак і посадити, і зрубати горіх - не завжди хороша ідея.
Уникаючи помилок у догляді та дотримуючись цих простих правил, ви зможете насолоджуватися красою та ароматом лаванди у своєму саду.