А ви знали, що колись була традиція на Миколая робити крашанки? Чому і що ще треба зробити 6 грудня, а що робити заборонено - читайте далі.
Здавна у кожному домі бути три ікони: Господа, Богородиці і обов'язково святителя Миколая! Люди вірили в особливу силу і заступництво цього святого. Одне з див святий Миколай явив зовсім нещодавно. Від цієї історії мурашки по шкірі...
Святого Миколая, якого в народі шанують за його милосердя, неспроста називають чудотворцем. Є безліч історій, що передаються з покоління в покоління і надихають вірою в добро та чудеса.
6 грудня – День святого Миколая. Це один із найшанованіших святих – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників, водіїв і студентів, захисник шлюбу. Проте, яким він був за життя, і яких особливих традицій цього дня дотримувалися українці, знають не всі.
Незабаром День святого Миколая. Але цього року він особливий: святий Миколай написав листа дорослим. Прочитайте і в жодному разі не показуйте його дітям!
Напередодні Дня святого Миколая, коли всі батьки метушаться у пошуках подарунків для дітей, ми забуваємо про кілька дуже важливих речей, на які варто звернути увагу...
Згідно з новим церковним календарем у грудні 2024 року маємо п'ять великих релігійних свят. Зверніть увагу на нові дати свят.
30 листопада, за новим календарем, святого Андрія. Його вважають заступником України. До Андрія Первозванного моляться і просять здоров’я для себе і своєї родини. Обов'язково прочитайте цю молитву! Вона додасть вам віри, а близьким – здоров’я!
Чи правда, що Ісус Христос мав рідних братів і сестер? І якщо так, то чому ми кажемо, що Діва Марія була непорочною? Чи, можливо, діти були в Йосифа?
Клятва — це не просто слова, це спроба переконати інших, що ти кажеш правду, поклавши на ваги найдорожче. Але чи замислювалися ви, як ставиться Господь до того, що ми клянемося?