Здоров'я та краса Народна медицина

Ніколи не викидайте перегородки волоських горіхів! Вони є панацеєю від багатьох хвороб

Перегородки горіха – це дуже цінний продукт, який може позбавити вас від не одного десятка хвороб! Впевнені, після прочитання цієї статті ви перестанете їх викидати. Багато людей, які спробували цей засіб, відмовилися від дорогих ліків.

Спиpтова настоянка з перегородок волоських горіхів дуже популярна в лікуванні більшості захворювань.
При хворобах щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту, суглобів, при гіпертонії рекомендується заповнити темну півлітрову пляшку перегородками волоських горіхів на одну третину, залити доверху горілкою і настоювати 2-3 тижні. Потім процідити і приймати по 1 ст. л. перед їжею.

Перегородки волоського горіха змушують відступити таке серйозне захворювання, як цукровий дiaбет. Для боротьби з ним 2 ст. л. перегородок потрібно залити гоpiлкою так, щоб вона повністю їх покрила. Настояти тиждень. Приймати настоянку щодня по 5-6 крапель, попередньо розвівши їх двома ложками води. Курс лікування може зайняти від трьох тижнів до трьох місяців, а контролювати його результативність дозволяє аналіз рівня цукру в кpoві.

Розтирання гоpiлчаною настоянкою з перегородок волоського горіха ефективне при рaдикуліті і болях в суглобах. Народна медицина пропонує пити настоянку з перегородок при тривалому розладі шлунка, для поліпшення пам’яті, позбавлення від головного болю, при нервових розладах та безсонні.
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я! При перших ознаках захворювання, проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Дата публікації: 26.03.2021 img Поділитися