Відпочинок Здоров'я та краса

Підкреслити переваги і приховати недоліки. Як підібрати сукню за типом фігури?

Позбутися кількох зайвих кілограмів без дієт і виснажливих тренувань можна за допомогою сукні. Правильно підібраної сукні!

Сукня – це річ, яка робить ваш образ направду жіночним. Сукня – завжди доречне вбрання і безпрограшна деталь кожного жіночого гардеробу. Саме вона може зробити вас більш привабливою та красивою, передати настрій, підкреслити переваги фігури та приховати її недоліки. Також сукня може візуально зробити вашу фігуру стрункішою. Важливо, правильно підібрати фасон. 

Якщо у вас фігура типу «Груша», робіть акцент на грудях. Обирайте сукні з темним низом і з яскравим верхом.

Ідеальним варіантом будуть моделі з активним декором на ліфі. Наприклад, ліф може бути виконаний з контрастної тканини з активним принтом, декорований стразами, вишивкою, драпіруванням, мереживом, великими брошками з квітами і т.п.

Щодо фасонів та крою, то для «Груші» підійдуть прямі сукні та сукні трохи розкльошені до низу.

Так само аби візуально збалансувати нижню і верхню частини тіла варто обирати приталені сукні (але не облягаючі) з прямим кроєм спідниці і акцентом у верхній частині.

Довжину сукні слід обирати індивідуально залежно від вашої фігури, зросту та комплекції в цілому. Ця рекомендація стосується усіх типів фігур.

«Трикутник» (або спортивна фігура) – це такий тип фігури, коли плечі ширші за стегна. Для корекції фігури важливо враховувати розмір грудей. Якщо у вас великі груди, то слід обирати плаття з темним верхом і світлим низом.

Найбільш виграшним фасоном сукні для фігури «трикутник» є облягаючий верх та пишний низ, наприклад, зі спідницею в складку або плесі, моделі зі спідницею «тюльпан».

Так само вітається акцент на стегнах у вигляді рюш, драпіровок, активних малюнків та інших декоративних елементів.

Якщо різниця об’єму верхньої і нижньої частин тіла невелика, то сміливо одягайте однотонні сукні прямого або трохи розкльошеного кроїв!

Якщо плаття має темний верх та світлий активний низ, наприклад, з яскравим малюнком, то за кроєм підійдуть і прямі моделі.

Якщо у вас маленькі груди, віддавайте перевагу моделям з активним малюнком по всій сукні.

Дуже вишукано виглядають і сукні з мережива з контрастним нижнім шаром тканини. Порада: щоб створити гарний фігурний силует, обирайте білизну типу «push up». Для обох випадків виграшним буде V-подібний виріз суконь. Так само чудово виглядатимуть сукні з асиметричним верхом.

Тип фігури «Прямокутник»: плечі і стегна пропорційні, але талія виражена нечітко. Наступні рекомендації так само будуть актуальні для тих, хто хоче приховати животик.

Чудово коригують таку фігуру широкі пояси і ремені, сукні з корсетними лініями, сукні з геометричним малюнком, який створює візуальний ефект на талії, «малюючи» її і роблячи візуально тоншою.

Так само дівчатам і жінкам з фігурою «прямокутник» відмінно підійдуть варіанти суконь з чіткою лінією талії, де темний низ контрастує з більш світлим верхом і навпаки.

Можливі й однотонні сукні з чітко вираженою талією. Добре підкреслять фігуру і моделі суконь з об’ємом в ділянці стегон (наприклад, спідниця «тюльпан», баска, драпірування та інші декоративні елементи).

Тип фігури «Пісочний годинник», де чітко виражена талія, при цьому груди і стегна теж яскраво виражені і мають приблизно однакові параметри. У представниць цього типу фігури завжди збалансовані пропорції.

Власне, коригувати вам нічого не треба. Вас можна назвати щасливою власницею гармонійних і жіночних ліній. Вам підійдуть практично будь-які за кроєм сукні, все залежить від ваших уподобань.

Порада: робіть акцент на талії, це завжди виглядає жіночніше, підкреслює ваші переваги фігури і робить її ще більш привабливою.

Жінки із типом фігури «Яблуко» мають порівняно худі стегна, приблизно одного розміру з плечима і великий живіт.

Один з основних методів візуальної корекції фігури полягає в широких поясах, ременях темних кольорів і корсетів.

Найбільш виграшні силуети суконь: пряма сукня-балон, багатошарові сукні, моделі розкльошені. Так само, власницям цього типу фігур підійдуть моделі суконь з вертикальними корсетним швами, сукні-футляри, або сукні з корсетом. Крім цього, дуже виграшними для типу фігури «Яблуко» є сукні, скроєні по косій і V подібний виріз горловини.

Щодо кольору, то сукні з геометричним принтом виразно підкреслять вашу талію. Візуально врівноважить пропорції фігури і декор, розташований внизу на подолі сукні. Це можуть бути вишивка, малюнок на тканині, драпірування і т.п. Порада: уникайте надмірно облягаючого одягу.

Дата публікації: 16.04.2018 img Поділитися