Здоров'я та краса Консультація лікаря

Головні помилки в харчуванні, які заважають худнути

Не існує двох абсолютно однакових психічно або фізично людей, тому харчування для кожного з нас є справою індивідуальною. Ви ніяк не можете схуднути, незважаючи на всі спроби? Експерти назвали 7 поширених помилок в дієті.

Почнемо з вибору неправильної дієти. Не існує двох абсолютно однакових психічно або фізично людей, тому харчування для кожного з нас є справою індивідуальною. Все залежить від особливостей організму, виховання і багатьох інших факторів. Другою поширеною помилкою є неготовність до дієти. Для того щоб успішно здійснити задумане, потрібно психологічно підготувати себе і виробити певну мотивацію. Якщо ви просто нездатні йти на певні серйозні зміни в житті, то дієта не спрацює.

Багато людей, спробувавши одну дієту і не домігшись швидко успіху, відразу перестрибують на другу. Індустрія дієт переживає бум, вона постійно постачає нас все новими і новими варіантами. Але для того, щоб досягти певних результатів, необхідно дотримуватися однієї дієти протягом тривалого часу, а не міняти їх постійно. Будь-які дієти виявляться малоефективними, якщо ви мало рухаєтеся. Проте більше 25% всіх дорослих людей витрачають на фізичні навантаження менше 30 хвилин на тиждень.

Ще однією поширеною причиною невдач в дієті може стати звичайна втома. З часом метаболізм сповільнюється, рівень гормонів скаче, і життя стає більш складним з певного віку. Саме тому нам необхідно поступово зменшувати розмір порцій, щоб худнути.

Якщо раніше ви пробували безліч різних дієт, то тепер ризикуєте створити власний дієтичний гібрид, який просто не спрацює. Всякий план харчування повинен бути суворо збалансованим. Нарешті, ще однією причиною невдачі дієти може бути дуже простий факт – дієта вам взагалі не потрібна. Задумайтеся, чи дійсно ви страждаєте від “великих розмірів” і зайвої ваги або просто хочете досягти модельної худорлявості і ідеалів краси, які мало реалістичні?

Джерело

Дата публікації: 09.05.2019 img Поділитися