Здоров'я та краса Краса

13 небезпечних проблем зі здовов’ям, від яких рятує лимонний сік

Вживання води з лимоном не тільки смачний процес, але і, як з’ясувалося, досить корисний. Це вам підтвердить будь-яка людина, яка веде здоровий спосіб життя. Ось для чого треба пити воду з лимоном.

Лимонний сік дуже корисний для організму! Склянка теплої води з лимоном – це один з кращих ранкових ритуалів для здорового способу життя. Лимонний сік вважається могутнім антиоксидантом. Він містить вітаміни В і С, калій, вуглеводи і ефірні олії .

Регулярно пийте лимонний сік – так ви матимете потужний імунітет, покращене травлення, скинете зайву вагу і вилікуєте багато хвороб. Якщо у вас є хоча б 1 проблема з цих 13, обов’язково починайте регулярно пити воду з лимоном.

Прищі. Вода з лимоном здатна запобігти появі прищів і вугрів. Ще однин простий спосіб – акуратно протріть обличчя вичавленим лимоном. Це хороший метод очищення обличчя.

Камені у нирках. Калій збільшує рівень цитрату в сечі, який запобігає утворенню оксалатів (солей), які є основою для утворення каменів в нирках.

Слабкий імунітет. Лимонна вода стимулює імунну систему і допомагає швидше виявляти і усувати патогени.

Зайва вага. Вітаміни в лимонах регулюють рівень цукру в крові. Цитрусові фрукти багаті на пектин, який допомагає контролювати голод. Також лимонний сік здатний покращувати процес травлення і стимулювати вироблення жовчі.

Проблеми з жовчним міхуром. Якщо у вас виникли проблеми з жовчним міхуром і ви відчуваєте біль, коли ходите в туалет – пийте воду з лимоном під час їжі.

Грип та застуда. Вітамін С в лимонах діє як натуральний антиоксидант. Його антибактеріальні властивості допомагають швидше вилікуватися від грипу і застуди.

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ). Вода з лимоном полегшить ваш стан. Уже після 2 тижнів прийому лимонної води ваше самопочуття помітно покращиться.

Слабкі нігті. Лимонний сік зміцнює нігті і усуває білі плями – першу ознаку анемії.

Отруєння. Якщо ви збираєтеся в подорож, лимонна вода допоможе уникнути харчових отруєнь і подолати проблеми з травленням.

Фіброміалгія. Лимонна вода і чистий лимонний сік допоможуть вам впоратися з виснаженням, викликаним фіброміалгією.

Запалення. Як не дивно, лимон здатний нейтралізовувати кислотність. Тому він може швидко зупинити запальні процеси.

Біль у м’язах після тренування. Пийте лимонну воду після важкого тренування, щоб нейтралізувати дію молочної кислоти і зменшити біль.

Набряки і біль в суглобах. Лімонний сік зменшує накопичення сечової кислоти в суглобах і запобігає появі запалення і артриту.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Дата публікації: 29.03.2019 img Поділитися