Замість молодильних яблук – парафін

«Парниковий ефект» теплого парафіну можна порівняти з ефектом сауни – шкіра розігрівається, виводяться токсини.

Косметологія давно відкрила для себе ефективний засіб краси – парафінотерапію. Завдяки особливостям парафіну шкіра омолоджується і зволожується. Це дуже актуально взимку і напровесні, у період різкого контрасту температур, від якого шкіра стає сухою, подекуди алергічною. Як саме відбувається сеанс парафінотерапії та який від неї ефект, розповідає косметолог-естетист Юлія ГОГОЛЬ.

Парафінотерапія дає гарний омолоджувальний ефект. Теплий парафін покращує мікроциркуляцію і лімфовідтік, активує оновлення клітин, внаслідок чого збільшується пружність шкіри, покращується еластичність, а дрібні зморшки зникають. Парафінові аплікації зменшують спазми і біль у м’язах та мають протизапальну дію. Крім цього, «парниковий ефект» теплого парафіну можна порівняти з ефектом сауни – шкіра розігрівається, виводяться токсини. Сеанс парафінотерапії можна пройти у салоні краси або спробувати його вдома.

– Спершу руки очищають, потім пошарово наносять рідкий теплий парафін (температура 50–55 °С), для створення парникового ефекту одягають одноразові рукавички, а зверху терморукавички, які утримують тепло, – розповідає косметолог. – Парафін використовують не тільки для покращення стану рук, а й для атонічної шкіри обличчя, шиї та зони декольте, при сухості шкіри на ліктях та колінах. Ефект від сеансу парафінотерапії помітний до трьох днів. Якщо зробити не одну, а курс процедур, людина забуває, що таке сухість шкіри.

Варто утриматися від парафінових аплікацій людям із гнійничковими захворюваннями шкіри, висипами або відкритими ранами, видимими підшкірними капілярами, множинними родимками і бородавками.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook