Чим відрізняється ортопедичне дитяче взуття від звичайного

Пропонуємо детально розглянути, чим звичайне дитяче взуття відрізняється від ортопедичного.

Варто зазначити, що дитяче ортопедичне взуття можна умовно розділити на дві категорії: складне і малоскладне. Складне виготовляється на замовлення і шиється за призначенням та індивідуальними параметрами. Потрібне таке взуття в ситуації, коли у дорослої людини чи дитини травма, або непоширена хвороба опорно-рухового апарату. Малоскладне призначене для носіння при поширених деформаціях. Таких як вальгусна деформація стоп або плоскостопість.

Бездоганним являється якісне профілактично-ортопедичне взуття і корисне воно для будь-якої дитини. Воно допоможе ніжкам дитини розвиватися максимально правильно. Обираючи таке взуття, вам потрібно розібратися з деякими тонкощами вибору, який зробить максимально позитивний вплив на стопу дитини.

Головні особливості дитячого профілактичного взуття

Безумовно, спеціально створене дитяче ортопедичне взуття має своє призначення. Серед критеріїв вибору потрібно вказати кілька.

Основна перевага – це доведена ефективність цього взуття, як для профілактики, так і для лікування. Якщо в ньому стопа приймає природне положення і хода дитини покращується при вдяганні – це хороша ознака. Але цього мало: після покупки батькам потрібно працювати також і над укріпленням дитячої стопи.

Якісне, правильно виготовлене взуття часто має ортопедичну устілку з супінатором. Наприклад, при “вальгусі” вона здійснює підтримку дитячої стопи із внутрішнього боку. Завдяки цьому навантаження розподіляється рівномірно і перевантаження на окремі ділянки буде зменшуватись. Саме так здійснюється боротьба із небажаними деформаціями. В той же час у повсякденному (звичайному) взутті устілка часто плоска, і вона не здійснює підтримку ніжки, що росте.

Дуже важливим фактором для ортопедичного взуття є наявність в міру жостокого задника. Завдячуючи йому і липучкам гомілкостоп та п’ята фіксуються на правильній основі у вигляді підошви та устілки. Таким чином дитяча стопа захищається від зміщення в небажаному напрямку. Звичайне взуття не завжди має хороший задник, через що надійної фіксації стопи не відбувається.

Також потрібно відмітити, що ортопедичне взуття для дітей має бути виготовлене з якісних матеріалів. Часто використовуються натуральні матеріали: нубук або шкіра. Звичайне взуття для дітей часто виробляється таким чином, щоб зробити його якомога дешевше – “йому ж тільки на сезон тих черевиків вистачить”! Такий підход може зашкодити здоров’ю.

Підошва в ортопедичному взутті має виготовлятися з якісних матеріалів, адже у разі носіння дитиною із тою ж вальгусною постановою підошва буде зношуватися дещо інтенсивніше із внутрішнього боку. Добре, якщо підошва добре амортизує ударні навантаження, якщо задня її частина трохи вище за передню. Повсякденне ж взуття, у деяких випадках не має перерахованих вище переваг.

Профілактичне та орто взуття часто має стійкий, невеликий і в той же час широкий каблук. Ортопедичний каблук не може бути вищим за два сантиметри. Часто використовується каблук Томаса, хоча це не є обов’язковим параметром.

У випадку зі звичайним взуттям часто можно побачити плоску підошву із відсутністю амортизації в районі каблука. Це не страшно, коли ми бігаємо по траві. Але небажано, коли ми ходимо по твердому та рівному асфальті чи плитці.

Ще одним важливим плюсом є широкий носок. Тиск на пальці (дитячі і дорослі) є дуже небажаним. При цьому взуття з широким носком дозволить пальцям почувати себе вільно та комфортно. У великій кількості класичних моделей носок завужений. В естетичному плані це гарно, ось тільки користі від цього немає ніякої.

Де найкраще придбати якісне ортопедичне взуття

Якщо вам необхідно купити ортопедичне взуття для дітей, але де це зробити ви ще не вирішили – ми вам підкажемо. Якісну продукцію за доступною ціною, яка допоможе вашій дитині зберегти здоров’я ніг та хребта, можна придбати в інтернет-магазині olvi.ua.

Виробляється продукція на спеціалізованій фабриці в Туреччині, країні з чудовими традиціями виробництва взуття. olvi.ua гарантує ефективність продукції та відповідає за якість товарів зі свого асортименту, адже є прямим постачальником ортопедичних товарів.

Якщо ви сумніваєтесь у правильності вибору розміру або моделі, інтернет-магазин запропонує вам послугу «товар на вибір»: так ви зможете обрати ту пару, яка вам більше підійде.

Ортопедичне взуття має бути зручним та якісним. Саме такий продукт ви придбаєте на https://olvi.ua/ua!

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook