фільм

Добрі зимові фільми, які варто переглянути напочатку грудня

Надворі зима, отже. час закутатися у плед, взяти в руки горнятко гарячого какао або запашного чаю і дивитися добрі зимові фільми, які піднімають настрій.

Сім фільмів, які фільми варто переглянути зимовими вечорами

  1. “Полярний експрес” (The Polar Express, 2004)

Цей анімаційний фільм розповідає історію хлопчика, який подорожує на Полярному Експресі до Північного полюса вночі перед Різдвом. Захоплива пригода, чарівна анімація та тепла атмосфера роблять його ідеальним вибором для створення гарного зимового настрою.

П’ять старих і дуже добрих різдвяних фільмів для гарного настрою

2. «Один день» (One Day, 2011)

Це романтична драма, заснована на одноденному бестселері Девіда Ніколса. Вона розповідає захопливу історію про кохання та дружбу. Двоє людей знайомляться в день їхнього випуску з університету та зустрічаються щороку в цей самий день. Сюжет проймає і дарує теплі відчуття дива та магії. Це ідеальний фільм для тих, хто цінує розширені романтичні драми та глибокий зміст.

Для святкового настрою: п’ять красивих різдвяних фільмів

3. “Світити як зірка” (The Holiday, 2006)

Дві жінки, втомлені від повсюдності, міняються будинками на різдвяні канікули і випадково знаходять нове щастя. Ця різдвяна комедія весела та надихає, ідеальна для перегляду з келихом гарячого напою в руках.

4. «Хроніка Різдва» (The Christmas Chronicles, 2018)

У цьому пригодницькому фільмі брат і сестра випадково порушують роботу Санта-Клауса, і тепер вони разом з ним мають врятувати Різдво. Захопливі пригоди, чарівна атмосфера та шалені пригоди роблять цей фільм ідеальним для створення святкового настрою.

5. «Зимова казка» (2014)

Фільм з елементами фентезі, романтики та драми. Історія про кохання, долю та чудеса, розгортається в сніжній Нью-Йоркській казці. Фільм сповнений дивовижними візуальними ефектами та створює доброзичливу атмосферу, що зробить ваш вечір особливим. “Зимова казка” – це виняткова історія про незнищенну силу кохання та віру в дива.

6. «Знайомство з батьками» (2000)

Комедія про пару, яка вирушає в подорож до батьків на Різдво. Зустріч із затримками та смішними ситуаціями гарантована. Цей фільм додасть гарного гумору вашому зимовому вечору.

7. «Людина, яка винайшла Різдво» (2017)

У центрі сюжету історія юного письменника, який не може впоратися з темною смугою професійних невдач. Та він не падає духом і починає писати новий роман. Все тому, що вірить, що на Різдво трапляються дива. Цей фільм заглиблює вас в атмосферу творчості та святкового настрою.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook