Для святкового настрою: п’ять красивих різдвяних фільмів

Ось найкращі та атмосферні фільми, які подарують чарівний святковий новорічний настрій. Обов'язково подивіться!

“Гаррі Поттер і філософський камінь”, 2001

Пам’ятаєте цю сцену? Гаррі і Рон грають у чарівні шахи в головному залі Хогвартса, і до них підходить Герміона, щоб побажати найкращим друзям щасливого Різдва. Такою є одна з найатмосферніших сцен першого фільму поттеріани, і чи варто згадувати щасливе обличчя Гаррі, коли різдвяним ранком він дізнається, що для нього є подарунок? Здається, саме час влаштувати марафон пригодами “хлопчика, який вижив”. Якщо ви розумієте, про що ми…

“Один удома”, 1990

Різдвяні канікули Кевіна Маккалістера, як і раніше, залишаються в топі. Жодна зима не обходиться без екстремального протистояння Кевіна з грабіжниками, які переслідують його від епізоду до епізоду. Але перша частина, де Кевіна випадково забувають удома, справедливо заслуговує на першість. Саме тоді ми познайомилися з цим тямущим хлопчиком і підтримували його самотніми вечорами та щасливими ранками.

“Відпустка за обміном”, 2006

Історії двох самотніх жінок, яких блискуче виконали Камерон Діас і Кейт Вінслет, переплітаються завдяки сайту обміну житлом на час відпустки. Жінки вирішують кардинально змінити обстановку і стиль життя якраз на час різдвяних канікул. Айріс Сімпкінс (Кейт Вінслет) переїздить з англійської провінції в розкішний особняк у Південній Каліфорнії, звідки в затишний англійський котедж вирушає Аманда Вудс (Камерон Діас). Айріс і Аманда виходять із зони комфорту, щоб знайти щастя, і їм це вдається.

Кадр із фільму “Відпустка за обміном”, 2006

“Маленькі жінки”, 2019

З сестрами Марч ми знайомимося якраз напередодні Різдва, коли дівчатка обговорюють свої мрії, думають про подарунок для мами, а потім шляхетно віддають багатодітній родині свій святковий сніданок. Що вже говорити про різдвяну постановку і затишок, який завжди наповнює будинок Марчів.

“На місці принцеси”, 2018

Стейсі, молодий талановитий кондитер, вирушає зі своїм другом Кевіном і його донькою Олівією у прикрашене до Різдва невелике королівське містечко, щоб взяти участь у конкурсі кондитерів. З’ясовується, що туди ж з візитом приїздить принцеса леді Маргарет, яка є точною копією Стейсі. Маргарет хоче відчути, як живуть звичайні дівчата, тому вона умовляє Стейсі пожити кілька днів її життям. Дівчата міняються місцями і проживають найкраще Різдво. З роллю Стейсі і Маргарет чудово впоралася Ванесса Хадженс.

Кадр із фільму “На місці принцеси”, 2018

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кіновечір: сім найкращих екранізацій всіх часів

Фільми з 90-х, які хочеться дивитись щороку

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook