самодисципліна

Мрії не працюють, поки не працюєш ти: що робити, якщо бракує самодисципліни?

Навчіться частіше казати "ні". Ваш час та енергія обмежені. Кожного разу, коли ви говорите "так" комусь іншому, ви говорите "ні" собі.

Часто кажуть: сила є, воля є, а силі волі нема. А комусь треба “чарівний копняк”, бо мотивації бракує і з часом руки опускаються. Усе це – про відсутність самодисципліни. Багатьом із нас вона дуже потрібна, щоб досягнути своїх цілей і жити тим життям, про яке колись мріяли.

Самодисципліна – це робити те, що не дуже хочеться робити, щоб досягнути того, чого дуже хочеться досягнути. 

Якщо бракує самодисципліни

 1. Якщо ви хочете жити щасливим і успішним життям, ви не можете покладатися на мотивацію. Мотивація вас підведе. Дисципліна збереже вас.
 2. Виправдання полегшать сьогоднішній день, але ускладнять майбутнє. Дисципліна сьогодні важча, але майбутнє полегшує.
 3. Виберіть свої цілі та запишіть їх. Ви повинні мати чітке уявлення про те, куди ви йдете, інакше заблукаєте.

  Хочеш досягти успіху? Будь наполегливий, працюй, люби те, що робиш чи вчишся робити

 4. Зосередьтеся на звичці, а не на результаті. Скажіть собі “Я буду тренуватися чотири рази на тиждень” замість того, щоб сказати “Я буду “скидати” по 0,5 кілограма на тиждень”.
 5. Надайте пріоритет якісному сну. 7-8 годин сну щоночі має вирішальне значення. Рано лягайте і рано прокидайтеся. Раннє пробудження зробить вас більш дисциплінованими.

  Три негативні думки, яких треба позбутися, щоб змінити своє життя на краще

 6. Треба частіше казати “ні”. Якщо ви берете на себе занадто багато завдань, ви почуваєтеся знесиленим. Ваш час і енергія обмежені. Кожного разу, коли ви говорите “так” комусь іншому, ви говорите “ні” собі. Мудро розставляйте пріоритети.
 7. Просто почніть. Недосконалий результат набагато кращий, ніж його відсутність. Ви ніколи не відчуєте себе готовим. Розбийте свою мету на менші кроки, встановіть кінцеві терміни та припиніть усе надто ускладнювати.
 8. Пробачте себе. Ми всі робимо помилки. Не дозволяйте помилкам зупиняти вас. Це не невдача, якщо ви засвоїли урок і продовжуєте йти вперед.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook