чотири українські королеви Європи

Київ дав 158 королев і королів Європі. Пам’ятаймо про це!

На фото - чотири сестри з Києва, які стали... королевами Європи. Чотири - зі 158 королів і королев, які мали українське коріння! Цьому зображенню близько тисячі років і його зараз можна побачити. Це неймовірно!
Цей історичний малюнок, якому до тисячі років (на фото), увіковічнений в Софії Київській. На ньому чотири славетних королеви.
Франції – Анна,
Угорщини – Анастасія,
Норвегії, а потім
Данії -Єлизавета,
Англії – Агата.
Всі вони доньки Ярослава Мудрого, великого князя Київської Русі.
У цей час чоловіком Польської принцеси був їхній брат Ізяслав, королевою сестра батька. Інший Володимир був чоловіком принцеси Німеччини. Мама їхня була принцесою Швеції Інгігердою, брати якоі були королями Швеціі і Даніі. Вся Європа без виключення мала родинні зв’язки з Київською Руссю – Україною!
Теперішня королева Англії Єлизавета – потомок нашої королеви Агати. Чи не тому Англія вірний друг України в ці визначальні часи? Чого лиш Борис Джонсон вартий!
А донька Агати Маргарита стала не лише королевою Шотландії, але й її святою! Бо за життя найбільше храмів Божих побудувала і добрих справ зробила.
А далі і Річард Хоробре серце, і Марія Стюард – з нашим, тобто Агатиним, королеви з Києва, корінням!
Легендарна Анна Київська стала королевою Франції, знаючи чотири мови. Привезла Євангеліє, на якому присягали чи не всі королі Франції, написане у Києві. Кров королеви Анни текла у 18 королів Франції!
Цей легендарний портрет чотирьох сестер з Києва (на фото), які стали королевами Європи, врятував святу Софію від Московського мракобісся! В 30-х її за бажанням Сталіна мали підірвати! Вже заклали вибухівку… 1000-літнє диво архітектури саме у Києві…
І раптом ультиматум від Франції: якщо посмієте спаплюжити портрет нашої легендарної королеви Анни, зруйнувати витвір рук батька нашої королеви, наша країна розриває дипломатичні відносини!
Угорська королева Анастасія теж мала Київське коріння. Завдяки заступництву Києва і могутніх Київських князів угорський король Андруш, чоловік Анастасії, був врятований від смерті! Бо на той час Київська Русь була найбільшою та найбільш впливовою державою Європи.
Королева вікінгів Єлизавета, рідна сестра згаданих королев, стала за життя спочатку королевою Норвегії, а потім Данії. А ще врятувала принцесу Англії сироту Гіту від ненависного шлюбу… і віддала її за київського короля Володимира Мономаха!
Ось яке у нас, українці міцне коріння ВЖЕ було ЄВРОПЕЙСЬКОГО роду! Київ дав 158 королев і королів Європі! Відроджуємо історію України. Формуємо національну самосвідомість.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook