Духовність Сім'я

Читайте вечірні молитви – і спокійно лягайте спати: з неба зійде благодать

Коли лягаєте спати, зробіть собі короткий іспит совісті: пригадайте собі всі свої гріхи, якими ви сьогодні зневажили Господа, злі слова і думки та щиро помоліться. І на вас та ваших рідних зійде Божа благодать і захист.

До Святого Духа

Царю Небесний, Утішителю Душе Істинини!

Зглянься на мене і помилуй мене, грішного-(ну), недостойного-(ну) слугу Твого-(ю), і відпусти та прости все – чим нагрішив-(ла) я сьогодні.

Помилуй мене, щоб я у спокої ліг-(ла) і заснув-(ла) та відпочив-(ла), а ставши із сну, славив-(ла) пречесне ім’я твоє з Отцем і Єдинородним його Сином нині і повсякчас, і на віки вічні.

Амінь.

До Господа Ісуса Хреста

Вседержителю, Слова Отче, – Всесвятий Ісусе Христе!

З великого Милосердя Твого ніколи не покидай слугу Твого-(ю), (назвати своє ім’я), а завжди зі мною перебувай.

Святий Ісусе Христе!

Охорони мене, коли спатиму; Світлом, яке ніколи не померкне – Духом Твоїм Святим, що Ним освятив Ти Своїх учнів, і подай, Господи, мені, недостойному-(ній) слузі Твоєму-(їй), Спасіння Твоє на ложі моєму.

Господи, Боже мій!

Згрішив-(ла) я в цей день словом, ділом, думкою, і Ти як Чоловіколюбець, прости мені.

Сон мирний і спокійний подай мені, Господи, і Ангега Твого Хоронителя зішли, щоб охоронив мене цієї ночі від усякого зла.

Бо Ти є Охоронець душ і тіл наших, і Тебе славимо, з Отцем, і Святим Духом, нині, і повсякчас, і навіки – віків.

Амінь.

До Превятої Богородиці

Благого Царя Блага Мати, пречиста і благословенна Богородице Маріє!

Сон мирний і спокійний подай мені, та милість Сина Твого і Бога нашого вилий на мою грішну душу і Твоїми молитвами настав мене на діяння благі, щоб останок мого життя я прожив без гріха і через Тебе рай знайшов, Богородице Діво, єдина чиста і благословенна.

Амінь.

До Ангела-хранителя

Ангеле Христовий, Охоронителю мій святий і покровителю душі й тіла мого! Все мені прости, чим я згрішив сьогодні, й від усякої спокуси супротивника визволи мене, щоб я жодним гріхом не прогнівив-(ла) Бога мого; але молися за мене, грішного-(ну) й негідного-(ну) раба Твого-(ю), щоб явив ти мене гідним-(ю) ласки та милосердя Всесвятої Тройці й Матері Господа мого Ісуса Христа й усіх святих.

Амінь.

Читайте також:

Молитва має бути щирою, а не примітивним актом, спрямованим на відвернення лиха

Молитва до Ісуса Христа, знайдена у Гpoбi Господньому

 

Дата публікації: 08.09.2020 img Поділитися