Відпочинок Сім'я

П’ять старих і дуже добрих різдвяних фільмів для гарного настрою

Бажаєте зануритися в новорічну атмосферу, сповнену віри у дива? Тоді перегляньте ці старі різдвяні фільми. Гарний настрій вам гарантований!

“Це прекрасне життя” (“It’s a Wonderful Life”, 1946)

Зворушливий фантастичний фільм, екранізація різдвяного оповідання «Найбільший подарунок», що належить Філіпу Ван Дорен Стерну. Все життя головний герой Джордж допомагав людям, а отримував від цього лише проблеми і неприємності, тому напередодні Різва зібрався втопитися. Сусіди помолилися за нього. І головний архангел вирішує доручити черговому охоронцю порятунок цього чоловіка. Біда лише у тому, що летіти на Землю випадає щирому, але невдачливому ангелу, що не заслужив крил. Він дуже хоче підтримати Джорджа, однак, схоже, самогубці тепер доведеться виручати і свого ангела.

ТОП-25 фільмів для святкового настрою

“Диво на 34-й вулиці” (“Miracle on 34th Street”, 1994)

Маленькі діти щиро вірять в чудеса і завжди чекають найчарівнішого свята в році. А шестирічна Сюзан, у якої немає тата, не вірить, що Санта Клаус існує, адже мама давно відкрила дівчинці його “секрет”. І хоча Сюзан, як і всі діти, пише лист для Санти, вона не вірить, що отримає подарунки. Але стається диво.

ТОП-25 фільмів для святкового настрою

“Різдвяні канікули” (“Christmas Vacation“, 1989)

Довгоочікуване возз’єднання великого американського сімейства в переддень Різдва перетворюється на справжнє стихійне лихо. Хоч як Кларк Грісуолд хотів влаштувати найкраще Різдво своїй родині, йому вдалося його зробити дійсно незабутнім – ось тут ялинка вже вся у вогні, а тут індичка вибухає… Оце так свято!

“Дружина єпископа” (“The Bishop’s Wife”, 1947)

Це романтична комедія. У центрі картини родина єпископа, який зовсім не звертає на рідних уваги. Чоловік повністю зайнятий тим, що збирає пожертви на новий храм і весь час молиться. Утім у місті з’являється незнайомець, який каже, що він янгол, покликаний допомагати нужденним. І тут починаються дива, які показують героям, що насправді важливо у цьому житті.

“Різдвяна історія” (“A Christmas Carol”, 1984)

Ебенізер Скрудж — скнара, якого хвилюють лише гроші. У нього немає друзів, він відмовився навіть від єдиного родича — племінника Фреда, і до всіх ставиться з презирством. Він терпіти не може Різдво, вважаючи це свято марнуванням грошей і часу, і дуже неохоче дає своєму клерку вихідний на свято. Але в святвечір до нього приходить привид старого померлого компаньйона, який заклинає його змінити своє життя. Марлі попереджає про прихід трьох Духів…

Дата публікації: 14.12.2021 img Поділитися