Здоров'я та краса Народна медицина

Як відновити потенцію у чоловіків: вправи і народні засоби

Відсутність повноцінного статевого життя здатне завдати травму будь-якому чоловікові. З цієї причини, люди, які страждають подібною недугою, шукають засоби для підвищення свого статевого потягу. Ми розповімо про деякі із них.

У всі часи здатність стати батьком сімейства і залишити потомство вважалася однією з найбільш значимих можливостей, подарованих представникам природою. Сьогодні існують народні засоби, що допоможуть відновити потенцію у чоловіків в домашніх умовах.

Проблеми з потенцією і їх усунення

Щоб відповісти на питання про те, як відновити чоловічу потенцію, перш за все, необхідно дізнатися, які бувають проблеми, пов’язані з статевим актом. Всі проблеми можна розділити на фізіологічні, психологічні, зовнішні. Перша група проблем є частим супутником чоловіків від 50 років. До еректильної дисфункції можуть призвести:

 • пошкодження головного та спинного мозку;
 • хвороби передміхурової залози;
 • проблеми з кровообігом;
 • наявність порушень в роботі серцево-судинної системи;
 • неврологічні захворювання типу склерозу;
 • порушення в області роботи гормонів;
 • вживання деяких лікарських препаратів.

Психологічні й зовнішні проблеми найбільше властиві представникам сильної статі віком до 40 років. Вони рідше стикаються з необхідністю усунення проблеми, пов’язаних з тим, як відновити потенцію у чоловіків. До них належать:

 • психологічна несумісність партнерів;
 • тривала стресова ситуація;
 • розбіжності в парі;
 • довгий конфлікт;
 • невдача під час статевого акту, яка може призвести до появи страху займатися любов’ю.

Якщо у вас виявилася імпотенція, і ви маєте бажання повернути нормальне здоров’я, то для початку зверніться до фахівця! Після відповідної діагностики він допоможе виявити причину проблем з потенцією і ефективно вирішити проблему.

Методи підвищення потенції

Зараз існують різні способи покращення потенції, наприклад, це можна зробити природним шляхом або за допомогою медикаментозного лікування. Останній спосіб – найбільш ефективний. Лікарські засоби, прийняття яких здатне відновити нормальні статеві функції, містять в своєму складі необхідні мінерали і вітаміни.

Народні засоби для підвищення потенції

Якщо ви зіткнулися з описаною проблемою, то для її вирішення необхідно почати нормально харчуватися. Статевий потяг з еректильною функцією знижуються під впливом голодування. Щоб збільшити рівень тестостерону і зберегти статевий потяг, вживайте тваринні білки, що містяться в червоному м’ясі. Також необхідно почати займатися спортом і постійно тренуватися.

Як підвищити потенцію в домашніх умовах

Непоганим варіантом є гарбузове насіння – для ефекту потрібно з’їдати по 50-60 насіння в день. Допомагати відновлювати баланс здатні і морепродукти, що містять у своєму складі селен, цинк і йод, приміром, це можуть бути креветки і кальмари. Відновлення потенції у домашніх умовах може стати непоганою альтернативою лікуванню в медичному закладі.

Що приймати для підвищення потенції

Щоб швидко відновити потенцію у чоловіків, необхідно вживати не тільки відвари з натуральних компонентів, але і ліки, які здатні підняти рівень тестостерону, покращити ерекцію з подальшим зміцненням. Препарати для відновлення потенції – це в основному Віагра, Сиаліс, Льовітра. Але перед їх вживанням вам слід перевірити усі показники свого організму і звернутися до лікаря, який випише вам рецепт.

Вправи для потенції в домашніх умовах

Паралельно з вживанням ліків потрібно зайнятися фізичними вправами, що сприяють активізації кровообігу в органах малого тазу. Основні вправи для відновлення потенції, які можуть використовуватися як профілактика і стати потужним зарядом бадьорості:

 • махи ногами;
 • випади;
 • кругові обертання;
 • присідання.

Як швидко відновити потенцію

Для швидкого відновлення потенції можете випити натуральну каву без будь-яких добавок. Для вироблення сім’яної рідини з’їдайте щодня по 30 г горіхів. Дуже важливий відпочинок і сон, хоча б короткочасний, але частий. В іншому випадку перевтома буде знижувати ваші фізичні здібності і потенцію.

Підвищення потенції народними засобами

Відновлення потенції народними засобами передбачає застосування таких прянощів, як шафран, гвоздика, базилік, аніс, кмин, кориця. Крім того, народні рецепти для чоловічої сили передбачають вживання яєць, восьминогів, устриць, равликів, солодощів з медом, мускатним горіхом. Великою популярністю користується сироп, виготовлений на основі червоного вина – свого роду глінтвейн.

Перед застосуванням будь-яких медичних засобів проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 07.02.2019 img Поділитися