Діти Сім'я

Як навчити дитину не перебивати дорослих. Просто геніальний метод!

Більше ніяких «Почекай» або «Не перебивай дорослих». Навчити дитину не перебивати старших дуже просто. Дієва техніка від мудрої мами.

Одна мама розповіла у своєму блозі, як вона просто навчила дитину не перебивати старших:

“У дітей зазвичай багато всього відбувається. Найчастіше їх просто розпирає сказати щось і вони біжать прямо до мене, щоб розповісти, що у них на думці незалежно від того чи розмовляю я вже з кимось. Так вони звикли. Це було до того, як я побачила цей дійсно геніальний метод у моєї подруги.

Я говорила з нею одного разу, коли її (тоді 3-річний) син хотів щось сказати. Замість того, щоб перервати нашу розмову, він просто поклав свою руку на її зап’ястя і став чекати. Моя подруга поклала свою руку поверх його, щоб дати йому знак, і ми продовжили спілкуватися.

Після того, як вона закінчила свою розмову, вона повернулася до нього. Я була у захваті! Так просто. Так ніжно. Так шанобливо, як для дитини так і для дорослого. Її синові потрібно було почекати кілька секунд, поки мама закінчить своє речення, після чого вона перевела всю свою увагу на нього.

Ми з чоловіком відразу взяли цю техніку на озброєння. Ми пояснили дітям, що якщо вони хочуть поговорити, а хтось вже розмовляє, вони повинні покласти свої руки на наші зап’ястя і почекати.
Знадобилося трохи практики і кілька легких натиснень на наші власні зап’ястя, як ніжні нагадування, але я рада, що діти перестали нас перебивати!

Більше ніяких «Почекай» або «Не перебивай дорослих». Тільки простий жест – злегка торкнутися зап’ястя. От і все. Це працює!”

Джерело

Дата публікації: 03.10.2018 img Поділитися