Дивовижна сила спідниці, або Чому так важливо носити спідниці і сукні

Ще сто років тому в усіх куточках світу жінки одягалися винятково в сукні і спідниці. І це було неспроста. Екстрасенси і ясновидці вважають, що спідниця допомагає жінці акумулювати особливу жіночу енергію. 

Колись люди більш тонко відчували свій зв’язок з силами природи. І було всім відомо, що жінки відрізняються від чоловіків не тільки за фізичними параметрами. Людям різних статей властива різна енергетика. Вважалося, що чоловіки живляться енергією з космосу, а жінки – землі.

Крій будь-якої спідниці являє собою купол, конус, який розширюється донизу. І така модель була придумана не випадково.

Вважалося, що такий конус допомагає жінці краще увібрати енергію і силу землі, стати родючою і матеріально благополучною.

Енергія жінки, якщо говорити про фізичне тіло, накопичується в її лоні. Чоловіки за задумом природи таким органом не наділені. І в енергетичному плані щоб чоловік міг отримати енергію землі, він повинен взяти її саме від жінки.

Коли ж жінка одягає штани, вона немов перекриває ними зв’язок із землею. Рух енергії зупиняється, а жіноче лоно залишається порожнім. У результаті жінці нічим поділитися з чоловіком.

Жіноча енергія для чоловіка має важливе значення. Вона робить його більш спокійним, врівноваженим, стабільним.

Якщо у чоловіка є доступ до жіночої енергії, то він завжди буде хотіти займатися творчою працею. Коли чоловік позбавлений жіночої ласки і любові, він стає агресивним, грубим і жорстоким.

Є чимало жінок, які взагалі не носять спідниці. Вони одягаються винятковро в штани або джинси. Але з енергетичної точки зору така жінка зміцнює і живить свій дух чужим їй способом, тобто по-чоловічому.

У результаті і взаємодія з чоловіком у жінки відбувається також інакше. На тонкому плані це виражається в тому, що обмін енергіями виявляється порушеним. Звідси різні хвороби, нерозуміння і сварки у стосунках.

Вбираючись у красиву спідницю або сукню, будь-яка жінка може відчути, наскільки швидко змінюється її настрій і стан, з’являється особливе піднесення, енергія. Тож не дивно, що і чоловічі погляди завжди спрямовуються саме на жінок в спідницях і сукнях.

Штани жінкам, нехай і супер модні, все ж варто одягати лише як виняток.

Значення має також довжина і форма спідниці. Раніше вважалося, що жіноча спідниця або сукня повинні бути максимально довгими. Так жінці було легше насититися і зберегти в собі енергію землі.

Край спідниці здавна вважався своєрідним колом-оберегом. Такий оберіг покликаний був створювати захист жінки. Це ніби захисне коло навколо жінки.

Вважається, що коли спідниця має широкі краї, тобто поділ, і він коливається при ходьбі, тоді виникає особливе поле, яке посилює земну енергію. Від правильної роботи таких центрів на пряму залежить здоров’я репродуктивних жіночих органів і їх правильне функціонування.

Недарма здавна вважається, що зняти з людини вроки, пристріт можна, обтерши її обличчя подолом спідниці.

 

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook