Унікальна Талібська дієта. Ось 4 продукти слід уникати, щоб поліпшити стан шкіри

Ось як мати гарний вигляд, зорову і молоду шкіру... Варто лише не їсти ці продукти!

Лікар-натуропат Нігма Таліб розробила метод правильного харчування. Ця дієта не зробить вашу талію тонкою, але вона збереже шкіру чистою і свіжою на довгі роки.

Як працює ця дієта

В ході тривалого дослідження жіночого тіла, дослідниця виділила 4 типи продуктів, що прискорюють старіння. Це продукти, що містять глютен, молочні продукти, цукор і алкоголь. Кожен з них по-різному впливає на стан шкіри і погіршення зовнішнього вигляду. Лікар виділяє 4 типи осіб: вино, цукор, молоко і глютен.

Тип «Вино»

Це обличчя буде мати наступні характеристики:

 • яскраві зморшки в куточках очей і на переніссі;
 • глибокі носо-губні зморшки;
 • обвислі щоки і розмиті контури обличчя;
 • розширені пори;
 • почервоніння на щоках;
 • судинні сітки;
 • суха шкіра.

Цей тип шкіри найчастіше зустрічається у жінок, які не проти випити склянку або дві вина або інших алкогольних напоїв після роботи. Спирт руйнує воду в клітинах шкіри, а сухість — найшвидший спосіб утворення зморшків.

Цукор, який присутній у напоях у різному ступені, змінює колаген. Шкіра стає нерівною, з розширеними порами, сірим відтінком і в’ялими повіками. Алкоголь також провокує запалення, що викликає почервоніння, дрібний висип і судинні сітки на щоках і носі.

Щоб уникнути цих наслідків, виключіть алкоголь зі свого щоденного раціону. По-перше, потрібно мінімум три тижні, щоб очистити організм від шлаків. Це не означає, що вам слід взагалі кинути пити. Просто намагайтеся обирати алкоголь з мінімальним вмістом цукру, не пийте більше ніж 2 рази на тиждень. Також не забувайте пити багато води.

Тип «Цукор»

Цукрове обличчя має наступні симптоми:
 • висипання по всьому обличчю;
 • поздовжні зморшки на лобі;
 • потемніння під очима;
 • блакитний колір шкіри;
 • тонка і ламка шкіра зі зморшками.

Цукор шкідливий не тільки у великих кількостях, але і у випічці, солодощах, хлібі і навіть у рисі. Продукти з високим вмістом вуглеводів сприяють швидкому старінню. Цукор перетворює волокна колагену на тверді грудки, викликаючи обвисання шкіри і появу глибоких зморшків.

Крім того, все солодке призводить до різких змін у процесі травлення. Це викликає висипання по всьому обличчю і гнійне запалення. Обличчя починає округлятися і опухати.

Дуже важливо вчасно зупинитися і перестати вживати цукор. Робіть це поступово: спочатку зменште його кількість наполовину і так далі, поки повністю не відмовитеся. Після невеликої перерви можна поступово додавати до свого раціону що-небудь солодке.

Тип «Молоко»

Якщо ви бачите в дзеркалі опалі повіки, мішки і темні кола під очима, висип на підборідді, а також невеликі прищики по всьому обличчю, то, ймовірно, у вас обличчя молочного типу.

У молока дуже розпливчаста репутація: час від часу всі говорять як про його користь, так і про шкоду. Часто кажуть, що дорослому пити його взагалі безглуздо. Це також підтверджується вченими, які вважають, що лактоза є дуже сильним харчовим алергеном.

І наслідки зловживання молоком стають більш помітними саме з віком, коли організм втрачає здатність його перетравлювати. Крім того, лікар стверджує, що молоко погано впливає на наші гормони і викликає шкірні захворювання.

Кращий варіант — відмовитися від молока. Як і у випадку з вином, почніть з тритижневої перерви, щоб побачити перший ефект і очистити організм. Після — його можна вживати, але невеликими порціями.

Тип «Глютен»

Основні симптоми цього типу — почервоніння на щоках, опухле обличчя і прищі. Цей тип виникає у людей з нестерпністю до глютену. В результаті з’являються пігментні плями, хронічні запальні процеси на обличчі, особливо на щоках.

Людям з цією проблемою, потрібно уникати продуктів з глютеном і включати до свого раціону багато води і клітковини. Це збереже шкіру зволоженою і дозволить їй отримувати всі необхідні вітаміни і мінерали.

Дотримуючись будь-якої дієти і системи харчування, враховуйте, що кожна людина старіє по-своєму і універсальних рецептів для цього не існує.

Але якщо ви все ж вирішили зберегти молодість, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і дієтологом, щоб переконатися, що ви на вірному шляху.


Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook