У чоловіка з’явилася коханка: воювати чи здатися?

Коханка у його телефоні була записана, як "СТО"...

А як би ви, жінки, відреагували на те, що у чоловіка з’явилася коханка?  Негайно вказали б йому на двері, біля яких спакована валіза з його речами? Пішли би з дому самі? Боролися б за сімейне щастя? А що потім робити із цим трофеєм? Головне – пам’ятати про те, хто регулює любовне перехрестя. Коханка? Ні, це лише маленька перешкода. Зліва. Ви – на головній дорозі.

СТО Вероніка

Глянувши на поведінку Ліни збоку, й не подумаєш, що ця жінка не так давно дізналася про зраду чоловіка. У місті вони були добре відомою зразковою парою з дванадцятирічним стажем, тому навіть найретельніша конспірація перспективного бізнесмена не виправдала себе – добрі люди розповіли: гуляє. З молодою. Красивою.

Перше, що зробила Ліна,– записалася на йогу. Корисно для розвитку внутрішнього спокою і рівноваги. Потім – у тренажерний зал, змінила зачіску і трохи відкоригувала… цінності. Вона не збільшила кількість дзвінків на роботу чи раптових візитів. Не шпигувала між столиками нічних кафе та під входами до мотелів. Але помаленьку, потихеньку дізнавалася про свою суперницю, хто така. Смішно, в телефоні коханого була записана як СТО.

– Хочеш, поїдемо до неї разом? – запропонувала якось подруга.

– Не хочу. Краще на «Буковель». На вихідні, – відказала. Вона й не думала шукати зустрічей із суперницею. Та й суперницею її не вважала. І благовірному теж нічого не казала. Навіть продовжувала з ним кохатися. Сама, правда, не ініціювала близькість, але його пристрасть ніколи не присікала.

Поїздки на «Буковель» під час вихідних, посиденьки далеко за північ, кілька проігнорованих телефонних дзвінків, різко оновлений гардероб і помітно стрункіше тіло… Роман почав нервувати. Якось навіть прямо запитав:

– У тебе хтось є?

Ліна почала все хвацько заперечувати й навіть незграбно спробувала змінити тему.

Роман почав частіше проводити час із дружиною, навіть запропонував змінити авто. Ввечері майже не затримувався, а через місяць Ліна побачила, що в його телефоні видалено загадковий номер СТО. Автомобіль більше не потребує технічного обслуговування…

«Голий, босий і в вінку»

Марта була принадною нареченою в місті. На побачення приїжджала на власному авто, батьки завершували облаштовувати її двокімнатну квартиру, а в Інстаграмі у неї були фото мало не з усіх куточків світу, починаючи з Парижа і закінчуючи Мальтою.

Тоді Сергій міг похвалитися хіба лише колекцією жіночих сердець: відомий у місті ловелас звів з розуму не одну красуню. Коли Марта з Сергієм одружувалися, майбутній свекор уже підшукав для зятя непогане місце в одній прибутковій структурі.

Тож за якихось п’ять років Сергій став досить забезпеченим привабливим чоловіком з високою самооцінкою. Проте давнє «хобі» таки не забув: Марта дізналася, що наради тет-а-тет з секретарем інколи затягуються і переходять в особливий формат.

І там був помічений з блондинкою, і тут – з брюнеткою. Розмова була короткою: дружина нагадала коханому, хто він і як його звати.

– Ще раз почую щось не те – підеш на вулицю, звідки й прийшов. Голий, босий і в вінку.

Метафора більш ніж зрозуміла.

Загалом факт перемоги над коханкою в цій ситуації дуже умовний. Хоча очевидний. Чоловіки такого типу дуже бояться втратити своє становище, репутацію, і тому «походеньки наліво» для них – з розряду недозволеної розкоші. Проте в основі їхніх мотивів не страх за сім’ю, а страх за себе.

Таких чоловіків втримати не важко, але поруч з ними дуже самотньо.

Бій із тінню

– Я одразу відчула, що в чоловіка хтось з’явився, – Аліна говорила тихо і спокійно, так, ніби йшлося про відтінки губної помади. – Він раптом почав затримуватися на роботі, а повернувшись, одразу ішов до ванної кімнати і спати. Мовляв, утомився.

На мене почав прикрикувати, хай що зроблю – усе не так. Я намагалася, як там вчать, борщі смачніші варити, одягати красиву білизну, пропонувати разом піти кудись. Ось тільки йому мої борщі й білизна стали «по барабану».

А я ще досить молода. Ми ж одружені всього шість років. Маленька донечка. Я й думаю: справа в тому, що чоловіка на посаді підвищили, став начальником, тому дівчата біля нього й закрутилися.

Провела розслідування, почитала смс, а там …«зефір у маслі» – аж занудило від такої ніжності! Пробила адресу «сонечка», прийшла до неї додому і прямо сказала: або ти з відділу мого чоловіка завтра звільняєшся і більше ви не бачитеся, або не дивуйся, якщо з тобою щось трапиться. Для переконливості розбила статуетку з зображенням якогось йога в передпокої…

Таки злякалася. Зникла. Правда, відчуття помсти й агресії так і не знайшло виходу. Прикрикую тепер на чоловіка. Зриваюся… Він став мені нецікавий, і я почала приймати залицяння інших. Одному з них, до речі, дуже подобається, як я варю борщ…

Тактика «пригрозити коханці» – для жінок авантюрних і самовпевнених, але більше нагадує ризиковану гру: через погрози і залякування можна й чоловіка втратити. Якщо коханка дурненька – просто проговориться. Якщо розумна – розіграє це, як козир: почне корчити з себе жертву. У будь-якому разі це негативно вплине на ваш імідж.

Тут як на рулетці грати: якщо вам пощастить, коханка зникне, якщо ні — доведеться воювати. А війна з коханкою, особливо затяжна, – це не метод. Тому що після перемоги будь-якої зі сторін чоловік відчуватиме себе військовополоненим. І постарається втекти від переможниці за першої ж нагоди.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook