Як позбутися від бідності кожному знаку Зодіаку

З мрією про великі гроші живе, напевно, кожен перший. Але вибратися з похмурого існування вдається лише одиницям. Тоді як всі інші допускають серйозні помилки. Щоб позбутися від бідності, людині необхідно знати свої недоліки і методично їх виправляти.

Овен

Честолюбні представники вогненної стихії здатні заробляти мільйони. Однак погана звичка розкидатися грошима направо і наліво не дозволяє їм заробити капітал. Овен взагалі не повинен торкатися до готівки, оскільки тут же готовий ї] витрачати.

Схильному до марнотратства знаку рекомендується тримати фінанси в банківській установі. При цьому договір укладати таким чином, щоб не було можливості зняти депозит передчасно.

А ще зірки радять Овнам забути про кредити. Постійне почуття обов’язку блокує енергетичні канали знака, і перешкоджає відновленню грошових потоків.

Телець

Бідних Тельців майже не буває. Вони занадто меркантильні, щоб дозволити собі жити в бідності. Однак виключення все ж трапляються. Цим людям слід серйозно переглянути свої погляди на заробляння грошей. Пошукати інші джерела доходу.

У Тельців добре виходить торгувати на ринку цінних паперів, займатися антикваріатом. Вони виважено оцінюють ризики, передбачають наперед всі дії. Початковий капітал у них з’являється з приходом надійного партнера.

Однак деякі Тельці віддають перевагу розраховувати тільки на свої сили: беруть в банку кредит, і протягом короткого часу його погашають. Після цього настає ера благоденства. Тельці здатні накопичити величезні суми.

Близнюки

Щоб піти подалі від межі бідності, легковажним Близнюкам потрібно взяти себе в руки. Порахувати на папері всі свої витрати, провести фінансовий аналіз. Майже відразу з’ясується основне джерело витрати грошей. Його закриттям і слід зайнятися.

Для цього Близнюкам рекомендується піти на бізнес-семінари до досвідчених тренерів, які підкажуть правильний алгоритм дій. Багато представників знаку після подібних тренінгів відкривають свою справу. У них добре виходить вести рекламний бізнес, займатися торгівлею. Потужна енергія повітряної стихії сприяє швидкому збагаченню Близнюків.

Рак

Щоб Рак розбагатів, зовсім не обов’язково свистіти в горах. Досить побороти його невпевненість у власних силах. Ця людина звикла тримати в собі все: від найсвітліших емоцій – до всіляких комплексів. Щоб впоратися з останніми, людині необхідно обзавестися сім’єю, отримати підтримку рідних. Бажання взяти на себе відповідальність за близьких спонукає Рака діяти.

Він здатний зробити хорошу кар’єру в банківському бізнесі, світі моди, сфері мистецтва. У Рака є природне чуття на фінанси.

Лев

Як представник вогненної стихії, Лев апріорі повинен вміти заробляти. Однак природна тяга до розкоші часто стає перешкодою для збереження грошей. Леви розтрачають більшу частину ресурсів на розваги і бездумні покупки.

Щоб вийти за межі замкнутого кола, їм необхідно взяти під контроль власні витрати. А заодно визначитися з видом діяльності: в сфері роботи за наймом або в підприємництві. Вони вміють відмінно керувати, і практично скрізь стають головними.

Діва

А ось Дівам потрібно наполегливо працювати, щоб вийти з положення бідності. Лише копіткі старання можуть забезпечити їм фінансовий успіх. Вони точно знають, який грошовий мінімум покриє їхні потреби, і готові працювати для його досягнення багато років.

Цим практичним людям необхідно засвоїти лише один урок: що кожна їх дія має справедливо оплачуватися. Немає необхідності працювати за малі гроші на когось, коли є можливість інвестувати їх в розкрутку власного бізнесу.

Терези

Терезам потрібно впоратися зі своєю нерішучістю. Вони потребують постійної опіки досвідченого наставника. Надійний партнер благотворно діє на їхню психіку, і економічна жилка в Терезах прокидається.

Вони легко освоюють комп’ютерні технології, навички ділової дипломатії. Багато представників знаку також домагаються успіху в індустрії моди. Концептуальний смак і спрага творчості сприяють створенню затребуваного продукту. Його подальша реалізація приносить їм великий дохід.

Скорпіон

У Скорпіона немає проблем з мотивацією. Цей честолюбний представник Зодіаку наполегливо домагається своїх цілей. Бідною людину може зробити тільки непомірний азарт. Намагаючись зіграти по-крупному, Скорпіон ризикує втратити всі гроші. Тому йому необхідно навчитися відкладати накопичення в сторону, і діяти лише після проведеного економічного аналізу.

Стрілець

Волелюбні Стрільці часто нехтують вигідними фінансовими пропозиціями. Жага пригод закидає представників вогняної стихії в найнесподіваніші місця. Але саме там вони і можуть знайти гроші.

Наприклад, Стрільці є хорошими організаторами. Їм цілком під силу створити туристичний бізнес навіть в найбільш занедбаному краї. Вони легко проводять майстер-класи, поєднують матеріальну сторону життя з педагогічними здібностями.

Козеріг

Найбільш честолюбний знак Зодіаку ніколи не змириться з бідністю. Його сходження нагору лише питання часу. Козероги прагнуть соціального успіху, матеріального благополуччя. Працьовиті представники земної стихії можуть домогтися свого в будь-якій справі: від медицини – до політики. Їм необхідно лише навчитися контролювати свої витрати, перестати пускати пил в очі оточуючим.

Водолій

Під знаком Водолія народжується багато геніїв. Але ці здібні люди слабо орієнтуються в світі бізнесу. Вони зневажливо ставляться до грошей, вважають їх брудними папірцями. Потрібно змінити це ставлення, щоб позбутися від непроглядної бідності. А ще бажано обзавестися практичним партнером, який буде направляти всі їх дії. І тоді геніальні ідеї знака знайдуть своє матеріальне втілення.

Риби

Рибкам потрібно плекати в собі ділову хватку. Вони занадто багато мріють і мало роблять. Потенціал до бізнесу у них є з народження: його необхідно тільки пестити і леліяти. І тоді перед оточуючими постане справжня акула бізнесу.

Рибам може пощастити в соціальній сфері: психологія, медицина, політика. Вони гнучко лавірують між людьми, і в усьому знаходять вигоду. Ось тільки в борг їм брати протипоказано. Оскільки повернути потім кредитні ресурси Рибам вкрай складно.

За матеріалами

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook