Відпочинок Діти

Ігри в дорозі: чим розважити дитину, крім смартфона з мультиками

Діти часто нудьгують в дорозі, не хочуть сидіти на місці і від цього капризують та вередують. Особливо складно з маленькою дитиною дається переліт. Найчастіше батьки просто дають дитині планшет або смартфон. Але є набагато цікавіші і корисніші ігри в дорозі.

Чим можна розважити дитину у дорозі, крім смартфона або планшета з мультиками чи іграми, радить психолог Світлана Ройз

 1.  Для зльоту і посадки знадобиться чупа-чупс (льодяники), вода в пляшці з поїлки.
 2. Стануть у пригоді фломастери і блокнот (в дорозі користуватися блокнотом з відривними листками зручніше, ніж окремими листками, а дитина може почати турбуватися, якщо олівці впадуть і поламаються). Можна взяти кілька листів кухонних рушників з дірочками- візерунками. Діти люблять фломастерами розмальовувати дірочки (виходить красивий кольоровий візерунок).
 3. Візьміть з собою маленьку іграшку, якій можна розповісти правила поведінки в польоті (її можна пристебнути, їй дитина може показувати небо і ін.).
 4. Поп-іт (тільки доведеться бути уважними, чи не заважає сусідам звук).
 5. Ігри на магнітах (вибір величезний і стратегічних ігор, і “одягни ляльку”, і “побудуй дім”).
 6. Маленькі іграшки на присосках (або взяти кілька фігурок для купання – плоских, які наклеюються на ванну, вони зможуть стати в пригоді і в готелі).
 7. Зробити літак з паперу, розмальовувати його – намалювати і себе біля віконця (або намалювати літак, розповідаючи, де – що знаходиться, і позначити місце, де сидить дитина. Можна намалювати літак, і запропонувати дитині розфарбувати) – це робить літак безпечним простором.
 8. Гра в «дуй-бол». Дмухати на обгортку від цукерки, що лежить на столику. Передавати один одному диханням. (Якщо дозволяють знімати маски).
 9. Книжки з багаторазовими наклейками (є для різних вікових груп, абсолютно різні теми).
 10. Розмальовувати листівку, яку потім з поїздки можна буде відправити родичам або самому собі.
 11. Ігри з малюнками: домальовувати один за одним – кожен додає до малюнка якусь деталь.
 12. Намалювати на аркуші багато точок, з’єднувати в малюнок.
 13. Гра – бродилка (кілька кубиків в дорозі завжди стане в пригоді (можна грати: у кого більше випаде, вчити чи повторювати математику).
 14. Фотографувати небо і хмари. Доручити дитині вести фото-хроніку польоту.
 15. З тривожною дитиною можна дихати на віконце літака і потім пальчиками малювали на ньому. (Вправа, де видих довший, ніж вдих – стабілізує).
 16. Планшет, на якому можна малювати водою. Вода швидко висихає і малюнок пропадає.
 17. Пальчикові іграшки або іграшки- рукавички – вони виручають завжди, коли потрібно дитину заспокоїти, щось пояснити або відвернути.
Дата публікації: 06.10.2021 img Поділитися