Діти Здоров'я та краса

Аптечка в дорогу: які ліки взяти з собою, якщо їдеш з дитиною

Якщо ви вирушаєте у дорогу з дитиною, зауважте: у неї повинна бути СВОЯ аптечка. Ось які ліки потрібно обов’язково взяти з собою…

Є стандартний набір медичних засобів, які можуть стати у пригоді під час подорожі як дітям, так і дорослим. Наприклад, це антисептик, стерильна вата та бинт, лейкопластир, засіб для обробки рани, як-то перекис водню. У літню пору обов’язково потрібно взяти з собою засіб із SPF-захистом, щоб не отримати сонячний опік, а також крем від сонячних опіків, якщо таки обпеклися. Не забудьте про термометр! Також і дорослим, і дітям згодяться репеленти – засоби проти укусів комах.

Особливе місце в аптечці слід відвести для засобів, призначених саме для дітей. Там повинні бути жарознижуючі та знеболювальні препарати на основі парацетамолу та ібупрофену. Краще взяти два різні препарати з різною діючою речовиною, щоб їх можна було чергувати.  Тож коли у дитини раптово підніметься температура, не доведеться бігати у пошуках аптеки.

Якщо збираєтеся у мандрівку з немовлятами, не забудьте взяти з собою препарати проти кольок. Проблеми із шлунково-кишковим трактом влітку трапляються досить часто.

Якщо дитину захитує у транспорті, візьміть проти цього спеціальні таблетки. Вони ефективні та чудово вирішують проблему, але можуть викликати сонливість.

Літо – пора кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Тому варто взяти з собою препарати, які зупиняють діарею, абсорбують токсини (сорбекс або активоване вугілля), а також допомагають організму впоратися зі зневодненням після блювання (регідрон).

Також у дітей можливі різні алергічні реакції, тому варто взяти з собою в дорогу антигістамінні (протиалергічні) препарати.

Якщо у дитини є будь-які хронічні захворювання або схильність до певних хвороб, ліки, які можуть знадобитися, також візьміть із собою.

Дата публікації: 17.06.2021 img Поділитися