Здоров'я та краса Краса

П’ять звичок, через які волосся швидко жирніє

Волосся швидко втрачає об’єм і стає жирним? Причина може бути зовсім не в шампуні! Просто позбудьтеся деяких звичок – і голову доведеться мити рідше!

  1. Часте розчісування дуже шкодить волоссю. Воно не тільки травмує його від тертя, але й забруднює. Причина у тому, що будь-який доторк до шкіри стимулює вироблення шкірного сала. А часто торкаючись гребінцем до шкіри голови, ви розносите цей жир по всій довжині волосся.
  2. Щоденне миття голови. Це призводить до того, що шкіра звикає до частого миття і погано регулює роботу сальних залоз. У результати шкірний жир утворюється інтенсивніше, ніж цього потребує власна шкіра, а зачіска від цього тільки страждає. Оптимальний варіант – мити голову 2-3 рази на тиждень.
  3. Неправильне застосування масок, бальзамів, кондиціонерів, спреїв та інших засобів для догляду за волоссям. Зазвичай їх не можна наносити на корені волосся, інакше вони створюють на шкірі плівку. А це своєю чергою стимулює утворення шкірного жиру.
  4. Неправильний догляд за гребінцем. Скажіть, як часто ви його миєте? А там осідає не тільки пил, а й засоби для догляду за волоссям та укладки. Запам’ятайте: гребінець треба мити один-два рази на тиждень!
  5. Використання надто гарячої води. Це шкідливо не тільки для шкіри (адже зневоднює), а й для волосся: висока температура стимулює вироблення шкірного сала. Бажано мити голову теплою водою, а насамкінець споліскуватb прохолодною.
Дата публікації: 12.03.2021 img Поділитися