Здоров'я та краса Сам собі лікар

Ось як позбутися від гіпертонії, анемії, артриту, геморою і активізувати роботу мозку

Вживайте тільки три фініки щодня і ви помітите результати вже в найближчі тижні! Ви не вірите? Просто спробуйте і переконайтеся самі!

Фініки багаті поживними речовинами

Вони містять калій, мідь, клітковину, вітамін B6, магній і марганець. Вживання всього 3-х штук забезпечить організм необхідними поживними речовинами.

А також вони допоможуть поліпшити роботу всієї травної системи, що дуже важливо для роботи всього організму.

Оскільки вони містять багато клітковини, то можуть значно знизити ризик раку товстої кишки, а також діяти як природний засіб від геморою.

Фініки містять достатню кількість магнію, то вони діють як протизапальний засіб. В результаті допомагаючи позбутися від суглобових і м’язових болів. Дослідження показали, що магній, знайдений в фініках, допомагає зменшити артеріальне запалення, знижуючи ризик серцевих захворювань. А також інших захворювань, таких як артрит і хвороба Альцгеймера.

Магній, який вони містять, корисний для зниження високого кров’яного тиску. Калій, який також присутній, корисний для правильного функціонування серця, а також для зниження артеріального тиску.

Дослідники вивчали, чи справляють ці плоди будь-який вплив на ризик розвитку інсульту. Було проведено 7 досліджень, які показують, що фініки знижують ризик розвитку інсульту на 10%.

Активізують функціонування мозку

Проводилися дослідження взаємозв’язку між вмістом поживних речовин в фініках і здоров’ям мозку. В результаті було виявлено, що споживання вітаміну B6, яким багаті фініки, сприяє поліпшенню функціонування головного мозку.

А це означає, що у вас будуть більш точні спогади і відмінна концентрація уваги з щоденним вживанням всього 3 фініків. А також допомагає тримати розум гострим щоб краще бути підготовленим до навчання.

Дата публікації: 26.06.2020 img Поділитися