Вибираємо дитячу куртку для міжсезоння та зими

З приходом холодів батькам практично завжди доводиться оновлювати дитячий гардероб - купувати куртку. За якими критеріями її обирати - читайте у публікації.

З приходом холодів батькам практично завжди доводиться оновлювати дитячий гардероб. 

Хлопчики та дівчатка швидко ростуть і верхній одяг зазвичай носиться один, іноді два сезони. Батькам потрібно підібрати модель, яка буде зручною, практичною, простою у догляді й забезпечувати необхідний рівень захисту від холоду, дощу, вітру, снігу. Також важливими аспектами є вага виробу, наявність капюшона, тип застібки, фасон. Найпопулярніша модель – це дитяча куртка. 

Перейшовши за посиланням https://panama.ua/categorys/98975/ на сайт інтернет-магазину Панама, турботливі батьки можуть ознайомитися з основними модними трендами й купити дитячу куртку для міжсезоння та зими. 

Пропоновані варіанти

  • Флісова. Це синтетична, досить тепла тканина. Вона може використовуватися як основний матеріал чи для додаткового утеплення (підкладка). Це легкий матеріал, який добре зігріває, швидко сохне, пропускає природну вологу назовні, забезпечує нормальний повітрообмін. Візуально тканина нагадує стрижену овечу вовну.
  • Мембрана. Волокно має характерну пористу структуру, а мікроскопічні отвори добре пропускають природну вологу, але практично повністю блокують її надходження ззовні. Виготовляється на основі волокон поліестеру, тефлону, поліуретану, бавовни, бамбука. Спочатку мембрана використовувалася для пошиття одягу спеціального призначення (професійного, спортивного, туристичного), але сьогодні вона досить часто застосовується для дитячих курток.
  • Вітрівка. Забезпечує захист від вітру, а окремі моделі й від дощу. Основні матеріали – болонья, поліестер, поліамід. Це завжди синтетичний варіант з підкладкою у вигляді сітки або без неї.
  • Утеплені варіанти й пуховики. Підібрана за сезоном куртка повинна не зігрівати, а утримувати тепло, щоб потові залози не працювали у посиленому режимі, а шкіра могла дихати. Важливе значення має використовуваний утеплювач. До натуральних варіантів належить гусячий, лебединий або качиний пух. Але з кожним роком все популярнішими стають синтетичні наповнювачі, завдяки своїй гіпоалергенності. У таких матеріалах не заводяться кліщі, не розмножуються бактерії, не скупчуються неприємні запахи. Але синтетичні наповнювачі відрізняються за своїми споживчими характеристиками. Так синтепон приваблює скромною ціною. Він складається з щільно розташованих волокон поліестеру, дуже легкий і більшою мірою підходить для міжсезоння. Основний недолік – часті прання викликають деформацію й виріб втрачає форму. Холофайбер складається зі скручених волокон поліестеру. Така структура дозволяє надійно утримувати тепло, а також забезпечує хороший антистатичний ефект.

Отже, вибираючи куртку звертаємо увагу не тільки на розмір і оформлення, а й на її практичність, зручність, сезонне призначення.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook