Краса Цікаво

Як обрати якісні та стильні жіночі сумки та рюкзаки

Роль сумки в житті жінок складно переоцінити. Якщо ви хочете, щоб вона була функціональною, презентабельною і якісною, варто підійти до її вибору відповідально. За якими критеріями варто оцінювати такий аксесуар, розповідаємо далі.

Заплановане призначення визначає стиль

Напевно, це основна характеристика, від якої варто відштовхуватися при пошуку відповідного аксесуара. Сумка для офісу значно відрізняється від casual чи вечірнього аксесуару. Робіть вибір, виходячи з того, куди ви збираєтеся з нею вирушити.

Для виконання повсякденних справ ідеальним варіантом буде сумочка середнього розміру нюдового забарвлення. При пошуку аксесуара в діловому стилі зверніть увагу на об՚ємні моделі з чіткою формою і мінімальним декором. Ознайомитися з асортиментом базових і акцентних сумок жіночих на кожен день можна за посиланням.

Ще один зручний варіант – рюкзак. Підійде для тих, хто звик перебувати в постійному русі і вести динамічний спосіб життя. Рюкзак дозволить розмістити все необхідне завдяки місткості, часто має велику кількість додаткових кишень. Крім того, руки залишаються вільними за рахунок наявності плечових ременів, регульованих по довжині. Завдяки цьому навантаження буде правильно розподілено на плечі, спину, поперек, і ви будете менше втомлюватися. Жіночі рюкзаки найрізноманітніших фасонів можна знайти тут.

Форма, розмір, матеріал

Важливий критерій, на який варто звернути увагу при виборі – величина сумки. Розмір аксесуара повинен бути пропорційним зросту своєї власниці, форма – протилежна типу фігури, а розташовувати сумку потрібно в місцях, куди ви хочете додати об’єм.

Наприклад, мініатюрні жінки низького зросту будуть здаватися вище з маленькою сумочкою прямокутної форми. А високим і струнким дівчатам більше підійдуть круглі моделі великих і середніх розмірів. Поверхня і фурнітура повинні бути зроблені з якісних матеріалів, щоб забезпечувати міцність і витривалість.

Якому відтінку надати перевагу

Аксесуар в залежності від кольору здатен доповнити лук або додати акцент. Тобто до монохромного образу в темних кольорах можна додати яскраву сумочку, а строкатий наряд буде краще виглядати з однотонним аксесуаром. Також на вибір кольорової палітри впливає пора року. Взимку прийнято віддавати перевагу темним і холодним відтінкам, навесні – ніжним і свіжим, влітку – яскравим, а восени – теплим.

Знайомимося з трендовими моделями сумок від А до Я

Дизайнери не перестають дивувати і радувати модниць, тому серед безлічі існуючих моделей навіть найвимогливіша fashionista зможе знайти ідеальну для себе. Серед найбільш популярних можна виділити:

  • Практичні бананки, хобо, холдолли.
  • Презентабельні тоути і циліндри.
  • Жіночні леділайки, мікро-беги, фрейми.
  • Мініатюрні багети, клатчі, капелюшні сумки.
  • Ефектні поучі, хобо і camera bag.
  • Сумки на всі випадки життя: крос-боді, рюкзаки, шопери.

Всі перераховані моделі можна придбати в online-store «Міратон», при цьому будучи впевненими на 100% в оригінальності і високій якості виробів.

Дата публікації: 13.01.2021 img Поділитися