Здоров'я та краса Краса

Ознаки поганого смаку у жінки на думку Cristian Dior

Будьте собою, цінуйте свою індивідуальність і не бійтеся її демонструвати. Це важливо, а то дивишся в інстаграм – начебто дівчата різні, а виглядають однаково.

Крістіан Діор – французький модельєр, засновник дому моди Cristian Dior і одна з найбільш значущих постатей 20 століття у світі моди.

За своє нетривале життя (помер в 1957, коли йому було 52) він встиг зробити те, на що багатьом не вистачить і 10 життів.

Здавалося б, ця людина творила майже століття тому, що вона може нам розповісти про сучасний смак і стиль?

Але, вивчивши його біографію і занурившись в його спосіб мислення, можна сміливо стверджувати, що саме в наш час його поради найбільш актуальні.

Крістіан був проти екстравагантних і фантазійних моделей, образи яких створюються лише для привернення уваги.

Він говорив:

“Зараз дивишся на покази мод, вбрання зірок на червоній доріжці – створюється враження, що 80% образів тільки і складається з необдуманої крикливості і виклику суспільству”.

Крістіан Діор важливу роль у зовнішності жінки відводив для взуття.

“Ви не можете приділити занадто багато уваги своєму взуттю. Багато жінок вважають, що туфлі не так вже й важливі, але доказ елегантності дами – це те, що взуте на її ноги”.

Модні покази часом перетворюються в «парад фріків», а елегантний одяг для повсякденного носіння там майже не побачиш.

Крістіан Діор вважав, що жінки не повинні одягати в першу-ліпшу сукню, тому що це не розумно і не вигідно.

Крістіан не раз повторював, що «елегантність жінки полягає в доглянутості».

“Елегантність – в доглянутості. Найкращий одяг, найдорожчі прикраси і косметика не варті нічого, якщо ви не доглядаєте за собою”.

Крістіан Діор помічав, що багато жінок починають виглядати безглуздо і без смаку, коли виникає перебір.

У сучасних реаліях цього перебору стало ще більше, виражатися він може по-різному: від повсюдної безформною мішкуваті, до надто неприкритої відвертості.

Це стосується не тільки одягу, але і косметичних засобів – перебір в тональному кремі, парфумах, тінях, косметичних і пластичних операціях.

Будьте собою, цінуйте свою індивідуальність і не бійтеся її демонструвати. Це важливо, а то дивишся в інстаграм – начебто дівчата різні, а виглядають однаково, починаючи від макіяжу, закінчуючи однаковими носами, губами і вилицями.

Джерело

Дата публікації: 09.04.2021 img Поділитися