Здоров'я та краса Краса

Хочете схуднути на кілька кілограмів за 5 днів? Ось що треба робити…

Хочете швидко схуднути без зайвих зусиль? Улюблена сукня стала затісною? Попереду свято і ви хочете мати ідеальний вигляд? Тоді ця дієта саме для вас! Повірте, ви не будете голодні!

Цю дієту розробили в компанії General Motors. Вона була створена для тих її співробітників, які хотіли б схуднути, але без таблеток і строгих дієт, яких довелося б дотримуватися місяцями. Мета автомобілебудівного гіганта — підтримати своїх співробітників, які працюють в офісах або на виробництві та не мають достатньо часу і сил, щоб піклуватися про своє здоров’я.

Якщо ви хочете добитися від дієти GM максимального результату, поставтеся до неї з усією серйозністю. Чітко дотримуйтесь інструкції, купуйте всі потрібні продукти в потрібних кількостях. Було доведено, що цей план допоможе вам скинути за тиждень 5-8 кілограмів. Якщо ви будете неухильно дотримуватися правил.

Правило перше: ніколи не пропускайте прийоми їжі!

Правило друге: відчуваєте голод – негайно їжте! Ситний обід раз в день не допоможе вам схуднути! В ідеалі треба прагнути до того, щоб перерви між прийомами їжі ніколи не тривали довше трьох годин!

День перший.

Це найважливіший день у вашій програмі. Тому його потрібно цілком і повністю присвятити фруктам. Їжте всі фрукти, які вам подобаються.

Головне — виключити зі списку банани. І пам’ятати, що найкраще підходять кавуни і дині. Не їжте ні сирих, ні варених овочів.

Також в цей день потрібно випити 8-12 склянок води.

Якщо в процесі ви будете відчувати голод, збільшуйте порції. Зробіть асорті. Залишатися голодним категорично не можна.

День другий.

Його доведеться присвятити овочам. Виберіть ті, які вам подобаються. Можете відварити, можете вживати сирими, але без солі та олії.

Налягайте на моркву, броколі, огірки, гарбуз, салат, капусту, баклажани.

Якщо ви все зробите правильно, то протягом дня кілька разів сходите в туалет. Це вкрай необхідно для «капітального ремонту» вашої травної системи.

І не забувайте пити по 8-12 склянок води в ці два «веганських» дня!

День третій.

Це день фруктово-овочевої дієти. Можете їсти зі списку що завгодно, не можна тільки картоплю і банани.

Головне – не змішувати фрукти та овочі, не їсти їх разом. Зробіть собі фруктове асорті на сніданок, овочевий салат без приправ на обід і з’їжте кілька різних фруктів на вечерю.

Як і в перші два дні, не втрачайте можливість пити побільше води.

День четвертий і п’ятий.

У ці дні у нас бананово-молочна дієта. Робіть що хочете, але за день доведеться з’їсти 8-10 бананів і випити три склянки молока. Більше нічого їсти не можна!

Вам може здатися, що це будуть «голодні дні», але ви здивуєтеся тому, як добре будете відчувати себе цього вечора. Головне – запам’ятати, що в цей день потрібно їсти як мінімум чотири рази. Молоко пити на сніданок, обід і вечерю.

Джерело


Дата публікації: 02.12.2019 img Поділитися