Здоров'я та краса Краса

Сукня зробить вас стрункішою. Як вибрати ідеальне вбрання жінкам із пишними формами

Щоб одяг вигідно підкреслював фігуру і робив вас стрункішою, треба його обирати відповідно до свого типу фігури.

Як вибрати сукню пишній жінці?

Передусім, треба звернути увагу на силует сукні. На такій фігурі найкраще виглядатимуть напівприталені сукні, що підкреслюють плавні вигини.

Можна підібрати невідрізну сукню, з вертикальними рельєфами, які, по-перше, створюють вертикальні лінії, а по-друге, дуже жіночно облягають фігуру.

Одяг для повних жінок, зокрема сукні, категорично не повинен мати відрізних ліній по талії або стегнах. Оскільки горизонтальні шви візуально ділять фігуру і роблять її таким чином ширшою, ніж вона є.

Підбираючи довжину сукні, пам’ятайте, що чим довший поділ, тим візуально жінка виглядає вищою, але не варто обирати всі сукні винятково максі. Довжина до середини коліна також непогано виглядатиме, особливо, коли є що показати.

Як вибрати блузку, сорочку і футболку?

Блузка на повній жінці не повинна сильно відрізнятися за кольором від спідниці, особливо коли її носять заправленою. Інакше, жіноча фігура набуде додаткової “квадратності”.

Жінці з повною фігурою краще носити блузу або футболку навипуск.

Якщо робота зобов’язує носити білий верх і темний низ, то в цьому блузку одягайте або навипуск або зверху носіть піджак чи жилет.

Підбирайте блузи з V-подібними вирізами, які візуально витягають шию.

Також можна вибрати жіночу блузу з круглим вирізом під горло, не забувши доповнити вбрання вертикальними лініями, наприклад, довгими намистами або ланцюжком, шарфом або розстебнутим піджаком.

 

Як обрати прикраси повним жінкам?

Варто зупинитися на довгих, крупних прикрасах, а також шарфах, які вільно звисають.

У жодному разі, повній жінці не варто одягати: короткі намиста, маленькі хусточки навколо шиї і шарфи, зав’язані великим бантом, а також вузькі сумки.

Як підібрати одяг за типом фігури?

 

Дата публікації: 01.06.2018 img Поділитися