Здоров'я та краса Краса

Нова мережа фітнес-клубів у Києві hiitworks

Допомагаємо втілювати мрії про ідеальне та здорове тіло.

Якщо ви хочете схуднути, утримувати чи набрати вагу, зробити тіло рельєфним та мускулистим, приходьте на тренування у https://hiitworks.com/

Серед 25 видів тренувань ви точно знайдете заняття, що приноситиме результат та позитивні емоції. Кардіо, силові, функціональні, інтервальні, високоінтенсивні та ТRХ.

Наші спортивні зали нові та комфортабельні, оснащені найкращим обладнанням та тренажерами. Зручно зоновані. Місця вистачає всім. Біля тренажерів ніколи не буває черг. Тренування триває 45 хвилин. Починаються вони вчасно. Проводяться максимально ефективно і концентровано. Більше не потрібно проводити години у спортзалі з нудними тренерами. В нас працюють лише висококласні професіонали.

Є можливість займатися індивідуально з тренером, у такому разі вся увага тренера та його контроль націлені на швидке досягнення вашої мети. Ви не відволікаєтеся. Або обирайте груповий формат тренування, якщо любите займатися разом з кимось. В групах 10-12 осіб. Проводьте тренування динамічно та весело, у командному дусі.

Перед початком занять наші спеціалісти проводять для вас детальне тестування організму, щоб виявити діапазон ваших фізичних можливостей. Наша мета: тренувати та зміцнювати тіло, приводячи його у ідеальну фізичну форму. Тому ми повинні зрозуміти, яке навантаження підходить для вас. Наші тренери детально стежать та навчають вас техніки виконання вправ, оскільки правильна техніка означає гарний результат та здорове тіло. Ваші суглоби, хребет та серце у безпеці. Під час тренування пульс контролюється пульсометром MyZone.

Також наші зали облаштовані зручними роздягальнями, душовими кімнатами, зоною відпочинку та очікування, а також дитячою ігровою кімнатою для дітей від 3 років.  Ніяких перешкод на шляху до ідеальної форми. Світло та дзеркала розміщені так, аби ви щоразу могли простежити за своїм результатом, робити гарні фото. Мотивуватися і мотивувати.

Фітнес клуби hiitworks працюють 7 днів на тиждень для того, щоб кожен зміг потренуватися. Ранок,  день та вечір – обирайте зручний час.

Займайтеся спортом з нами, заряджайтеся позитивними емоціями, поповнюйте запас активної енергії. Через певний час ви помітите, як підвищилася ваша продуктивність, зросла життєва енергія.

Ви й не помітите, як помітите результат.

Дата публікації: 29.01.2020 img Поділитися