Здоров'я та краса Консультація лікаря

Нетрадиційна медицина: довірояти чи ні?

Серед нетрадиційних методів лікування найкращими визнані мануальна терапія, голкотерапія і гомеопатія. Довкола них існує чимало стереотипів, які погодився розвінчати мануальний терапевт.

На запитання відповідає мануальний терапевт, рефлексотерапевт, гомеопат Віталій НЕЗДИМЕНКО.

– Деякі люди бояться голковколювання. Наскільки це боляче?

– Не варто боятися голок. При голковколюванні біль не сильніший, ніж при звичайній ін’єкції. При цьому регулюється діяльність внутрішніх органів, розслаблюються внутрішні м’язи, покращується кровообіг в кінцівках. Голковколювання запобігає виникненню сколіозів, остеохондрозів та кил хребта, воно впливає одночасно на всі частини тіла.

– Часто пацієнти при болю в спині хочуть, щоб за один сеанс всі «диски вставили», щоб вилікували за один раз. Це можливо?

– Я за свою 25-річну практику мануального терапевта пролікував не одну тисячу пацієнтів, «вправляючи» суглоби кінцівок, всі відділи хребта. І можу сказати, що робити все за один сеанс – це шкідливо і може бути небезпечно для здоров’я. Треба врахувати всі хворобливі зміни в суглобах і поступово, за декілька сеансів відрегулювати їх.

За законами тибетської медицини, після будь-якої хвороби потрібно відновити рухливість суглобів, які залишаються скутими. При болю в суглобах недостатньо зняти біль і навіть запальний процес. Після лікування потрібно ще відновити рухливість в суглобах, тоді повертається здоров’я, людина стає молодшою не тільки душею, а й тілом.

Особливо хочеться порекомендувати жінкам після пологів «поправити» хребет і суглоби, адже у 100% породіль виникають зміщення. Краще це зробити протягом року після пологів.

– Є багато скептиків, які сумніваються, що гомеопатія може лікувати. Невже можуть допомогти маленькі крупинки?

– Висока ефективність гомеопатії підтверджена більш ніж двохсотрічною практикою і особисто моєю, 22-річною. За останні роки гомеопатія посилила свої позиції, збільшилась кількість лікарів-гомеопатів і з’явилися мільйони прихильників цього методу, який стає альтернативою традиційній медицині з кращим лікувальним ефектом.

Цьогоріч гомеопатію включили в міжнародний реєстр світових досягнень людства в медицині.
У гомеопатії дійсно застосовують малі дози речовин, які не викликають побічної дії, але лікують причини захворювань.

Гомеопатія керує ендокринною системою, а через неї і всім організмом, лікуючи внутрішні органи, зміцнює кістки, суглоби, покращує кровообіг в мозку і в кінцівках, може лікувати весь організм одночасно.

 

Дата публікації: 01.07.2018 img Поділитися