Здоров'я та краса Сам собі лікар

Які сни сигналізують про хворобу

Вчені досі намагаються зрозуміти, чому саме образ сирого м’яса сигналізує про хворобу, але поки безрезультатно.

Уже давно відома істина: якщо в людському організмі відбуваються якісь збої у здоров’ї, то сам організм сигналізує про це, посилаючи нервові імпульси у мозок, що перетворюються в ньому на якісь образи, які ми дуже часто можемо бачити у своїх снах.

Наприклад, коли сниться сире м’ясо – це до хвороби. Вчені досі намагаються зрозуміти, чому саме образ сирого м’яса сигналізує про хворобу, але поки безрезультатно. Багато лікарів-психотерапевтів настільки впевнилися у правдивості снів, що серйозно почали досліджувати їхнє тлумачення, аби зрозуміти природу деяких захворювань людського організму. Наприклад, людям, які мають проблеми із серцем, навіть коли вони і не підозрюють про це, часто сняться сни про задушення. Хворі, які пережили серцевий напад, розповідали, що напередодні їм снився тісний одяг, якого годі позбутися, несподівані удари в груди.

Отож, якщо правильно тлумачити сни, то можна багато зрозуміти про стан свого здоров’я. Усіх цих сновидінь не варто лякатися, адже вони навпаки попереджають людину про хворобу. Але іноді сни не є прогнозами, а просто можуть бути відблисками пережитого минулого стресу, який зберігся у підсвідомості. Тому перш ніж робити висновки щодо сну, потрібно добре його проаналізувати.

Радять звернути увагу на стан свого здоров’я, якщо вас часто почали снитися такі образи:

– бачите себе абсолютно голим або без зубів;
– їсте недостиглий фрукт;
– бачите білого метелика;
– побачили розбиті вазу, банку або чарку;
– чуєте барабанний стукіт;
– п’єте брудну воду або йдете по ній;
– бачите обстрижені кінчики нігтів чи волосся;
– ходите у заплутаному лабіринті;
– бачите гадів, мух, клопів;
– дивитеся на згаслу лампу або затемнення Місяця;
– ідете по крижаній кірці;
– почули зозулю;
– побачили бурульки на краю даху.

Звичайно, свято вірити у сни не варто, адже можливо, що це лише плоди фантазії вашої підсвідомості. Але, якщо образи повторюються, то варто все-таки до них дослухатися. Правда, є люди, які можуть доволі часто бачити тривожні сновидіння і без видимих на те причин. У цьому разі допоможе лікар.

 

Дата публікації: 23.09.2017 img Поділитися