У кожного є глисти. І ми самі їх “підгодовуємо”

Усім потрібно періодично чистити організм від глистів. Причому не тільки дітям, а й дорослим! Для цього не треба дорогих препаратів - достатньо відмовитися від певних продуктів.
Сніданок, обід і вечеря – це основні ліки проти будь-якої хвороби, включаючи хвороби від паразитів.

При розтині людини після її смерті в кишечнику повзають і рояться полчища глистів: гострики, аскариди, бичачий ціп’як, свинячий ціп’як, опісторхи, і ціла армада глистів, яких ми взагалі ніколи не бачили, після смерті вони виповзають буквально з усіх отворів – так кажуть лікарі – Патологоанатоми з величезним досвідом роботи.Раніше це була секретна інформація, але зараз про це багато хто знає. Основну ж масу людей 99% це питання не цікавить взагалі, тому, що вони не займаються своїм здоров’ям через лінь, брак часу і знань. Ви помічали, як вмирають старі люди? Я бачив це, і бачив, як у роті накопичуються колонії грибків зеленого кольору, міцних як камінь!

Я зчищав грибні метастази бинтом, змоченим в очищеному медичному гасі, і хворий отримував друге життя, він переставав задихатися, і мирно засинав, хоча я не займаюся лікуванням, це були епізодичні випадки у знайомих.

Люди похилого віку ледве ходять, їх організми вже заселені бактеріями, грибками, глистами, призначеними для швидкого розкладання організму в землі після похорону. Але можна відстрочити смерть!

Для цього потрібно проводити протипаразитарні чистки літніх людей, але де ви таке бачили, що б хтось з старих чистив організм від черв’яків?

У медицині слово “очищення” взагалі не існує, є лікування медпрепаратами, а очищення немає, це плутає і без того неосвічених людей, малограмотних в питаннях очищення організму від глистів.

Глисти бувають різних мастей, і багато з них науці не відомі! Так що при житті, необхідно вивчати науку, як підтримувати свій організм в «чистому» стані. Але такого предмета немає ні в школі, ні в інституті, так що заселення паразитами організму людини відбувається на етапах всього її життя!

І як я завжди кажу – черв’якам все одно хто ти – освічена людина, або малограмотний, якої ти національності, віросповідання, професії і політичного статусу.

На відміну від людей черви згуртовані, і наступають єдиним фронтом. Черви живуть всюди: в серці, в легенях, головному мозку, в статевих органах, печінці, селезінці та підшлунковій залозі. Вони керують усім життям людини упродовж багатьох років.

Як очистити організм травами

Для суміші потрібно:

  • пижмо – 1 ст. л .;
  • полин гіркий – 1 ст. л .;
  • дивосил високий (корінь) – 1 ст. л .;
  • порошок гвоздики – 1 ч. л .;
  • можна додати кору осики – 1 ст. л.

Всі інгредієнти змішати, потім 1 ст. л. збору трав помістити в ємність з водою 250 г (1 склянка), довести до кипіння, і помістити на водяну баню для кращої екстракції на 10 хвилин. Склянку з відваром слід поставити на рушничок, який лягає на дно каструльки з киплячою водою для уникнення тріщини склянки. Потім, після водяної бані, місткість зняти з вогню і дати охолонути.

Якщо дитині 10 років, то можна давати їй по 2 ч. л. відвару 6 разів на день до їди за 30 хвилин, і відразу запити водою, щоб у роті не залишалося гіркоти. Якщо більше 10 років, то давати дозу по 3 ч. л. 6 раз в день перед їдою хвилин за 10-15.

Дозування для більш дорослих – по 1 повній столовій ложці 6 разів на день до їди, додатково можна вживати відвар в тому ж дозуванні і після їжі для кращого засвоєння їжі.

Після туалету вводити в анальний отвір клізмочку з 50-100 г отриманого відвару з трав. Клізма для дорослих від 100 до 350 г 2 рази в день.

Дія цього рецепта максимально корисна. Через слизову кишківника відвар потрапить в печінку і кров, очистить кишечник від паразитів різних мастей. Використовувати цей рецепт можна 21 день і більше для лікування, при різних захворюваннях – колітах, геморої, гепатитах і гостриках.

Курс лікування – мінімум 1 місяць, перерва 10 днів знову повторити, перерва 10-15 днів, і знову повторити курс. Курс розвитку цист – яєць черв’яків 3 місяці, в зв’язку з цим інколи доводиться повторювати курс 3 рази по 1 місяцю.

Глисти всі живуть в тонкому кишечнику, але гострики живуть біля виходу в анальний отвір. Ось чому при свербінні анус можна змастити олією і свербіж припиниться, глисти не зможуть там відкладати свої яйця.

Харчування

Коли дорослі і діти їдять цукор в будь-якому вигляді – варення, молочні каші, здобу або просто додають цукор в чай і каву, імунітет падає в кілька разів і автоматично починається в організмі розмноження черв’яків.

Після 1 ч. л. цукру імунітет не працює протягом кількох годин, якщо додати цукор в компоти, солодкі газовані напої, то імунітет не працює цілий день.

Для тих, хто хоче жити без черв’яків необхідно ввести в раціон більше кислих, квашених продуктів з перцем і сіллю. Це необхідно для вироблення соляної кислоти в шлунку. Після вживання салатів із сирих овочів, квашень різного роду протипаразитарний імунітет збільшується.

А після вживання молочних каш з цукром, з подальшим запиванням солодким чаєм, вживання білих коржів, здоби, вироблення соляної кислоти переривається і утворюється багато слизу, гною, і дитина стає безпорадною перед атаками глистів. У дорослих глистів в десятки разів більше ніж у дітей, це видно по їх зовнішньому вигляду.

Сирі салати з овочів, фрукти, бобові, натуральний 100% цільнозерновий хліб, морські водорості постачальники йоду і кальцію в органічній формі – основа харчування. Чи знаєте ви, що 100% цільнозерновий хліб здатний захистити вас від полчищ глистів? Перед тим як отруїти свій організм коржем виготовленим з «борошна вищого сорту» або з сірої муки, що те ж саме, подумайте гарненько.

Ваш кишечник покриється товстим шаром клею з борошна, і паразити просто і легко вас окупують. Всі продукти повинні виготовлятися з 100% цільного борошна з наявністю 100% висівок, інакше паразитарна інвазія, рак, інфаркт забезпечені.

Запам’ятайте сніданок, обід і вечеря – це основні протипаразитарні ліки проти будь-яких хвороб включаючи хвороби від паразитів. Повісьте цей вислів у себе на кухні і щодня дивіться на нього, перед тим, як отруїти себе і сім’ю цукром і білим хлібом, коржами, здобою. Їжте 100% цільне зерно, гіркі трави – і ви будете здорові на 100%.

Alex Po.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook