Здоров'я та краса Народна медицина

Натуропат: “Наше здоров’я руйнує 7 речей”

Людський організм має колосальну силу протистояти хворобам. Але з усіх жителів планети тільки 5% здорові. Що руйнує наше здоров’я, розібрався лікар-натуропат.

Наш організм є гігантською фабрикою життя. Кожен орган – це диво досконалості, яке працює у злагоді з іншими органами.

Як унікальний насос, функціонує наше серце, яке скорочується 100 000 разів на добу і розраховане на 150 років роботи без зупинки на ремонт.

Загалом людський організм має колосальну силу протистояти негативним впливам і зберігати сталість внутрішнього середовища, тобто гомеостаз. І незважаючи на це, з усіх жителів планети тільки 5% здорові, 80% мають погане здоров’я і 15% є важкохворими.

Що руйнує дивовижну здатність нашого організму протистояти хворобам, розбиралася лікар-натуропат Ольга БАЙТУРІНА. Ось висновки, до яких вона дійшла.

СПОСІБ ЖИТТЯ. Здатність організму протистояти хворобам передовсім зменшує наш спосіб життя: регулярність і якість харчування, дефіцит рухів, зменшення тривалості нічного сну, шкідливі звички і т. д.

Із цим пов’язано 50% захворювань. З них у 80% випадків причиною хвороби є неякісне харчування, 20% пов’язано з екологією (забруднення води, повітря, продуктів і ґрунтів радіонуклідами, пестицидами, гербіцидами, вихлопними газами машин, токсичними викидами промислових підприємств, антибіотиками, мийними засобами тощо), 20% хвороб передаються через спадковість і тільки 10% хвороб пов’язані з рівнем медичного обслуговування.

ПРОДУКТИ. Суттєві зміни, які відбулися в останні десятиліття в нашому харчуванні (зокрема вживання великої кількості рафінованих продуктів, тваринних жирів, цукру, солі, широке використання хімічних речовин при вирощуванні тварин і рослин, переробці та зберіганні тощо) призвели до різкого збільшення захворюваності.

Більшість продуктів ми купуємо, а вони часто містять харчові добавки. При маркуванні їх позначають літерою Е з цифровим кодом. Це барвники, консерванти, антиокислювачі, підсилювачі смаку, ароматизатори і т. д.

За рік ми з’їдаємо близько 5 кг харчових добавок, які мають низку побічних ефектів.

Крім того, інтенсивні методи ведення сільського господарства призвели до значного збідніння ґрунтів на макро- і мікроелементи. Людському організму щодня необхідно 13 вітамінів і 60 мінералів.

Кожен день, як би ідеально з нашої точки зору ми не харчувалися, ми недоотримуємо 60–80% цих компонентів, без яких неможливе нормальне функціонування організму.

ЕКОЛОГІЯ. На екологічній карті ООН територія України замальована чорним кольором – це колір країни, де живе нація, що вимирає. На території України накопичилося 26 млрд тонн промислових і побутових відходів. Лише 6% території України є екологічно чистою.

Сьогодні вже доведено, що 80% онкологічних хвороб – це екологічний рак. Велику роль в екологічному забрудненні Європи зіграла аварія на ЧАЕС. Після неї значно зросла кількість захворювань. Основною причиною виникнення багатьох є наслідок впливу малих доз радіації протягом тривалого часу.

ВОДА. Наш організм на 60–80% складається з води, і тому дуже важливим фактором здоров’я є якість питної води. На жаль, в Україні вона бажає кращого. 70% проб питної води мають відхилення за гігієнічними показниками.

СТРЕС І ГІПОДИНАМІЯ. Сьогодні 70% населення України живе у стані хронічного стресу і 50% має хронічну втому, що сприяє численним психосоматичним захворюванням. Стрес сьогодні називають одним із найбільш загрозливих ворогів людства.

ЕЛЕКТРОПРИЛАДИ. У наш час використовується величезна кількість електроприладів, кожен з яких створює біля себе електромагнітне поле. Коли таких приладів багато, виникає сумація електромагнітних полів, що негативно впливає на наше здоров’я.

Частот, на яких працюють лінії електропередач, радіо, телебачення, мікрохвильова апаратура, ніколи раніше не було в природі. І тому вони можуть викликати серйозні порушення в енергетичній системі людини.

Було доведено, що електромагнітні поля не тільки сприяють розвитку раку, але і пригнічують секрецію нейрогормонів у головному мозку, що порушує поведінку людини, веде до зниження імунітету, до збільшення кількості викиднів у вагітних і патологічних пологів.

ЛІКИ. Також слід врахувати токсичний вплив на наше здоров’я фармпрепаратів. Щороку українці на купівлю ліків витрачають 2 млрд доларів (найвищий показник у Європі).

Більшість із препаратів є хімічними, тобто чужорідними нашому організму. Вони мають багато протипоказань і побічних ефектів.

Дата публікації: 08.07.2018 img Поділитися