Здоров'я та краса Краса

Молодість і довголіття – в чому секрет?

Краса і молодість – найбажаніші блага кожної людини. Але на жаль, природне старіння організму незворотнє. Але виглядати привабливо незалежно від віку може кожна жінка. Як же можна цього досягти? Як зберегти молодість на довгі роки? Щоб дізнатись – читайте далі.

Перше, що особливо впадає до очей, це шкіра. Жінка з ніжною, гладкою шкірою відразу привертає увагу. Існує дуже багато різних факторів, які негативно впливають на її стан. Негативний вплив погодних умов (спека, вітер), шкідливі звички, погана екологія, стреси, недосипання…

Все це сприяє виснаженню організму, в результаті якого з часом запускається процес старіння, адже якщо він працює на знос, клітини не встигають відновлюватися. В результаті з’являються синці під очима, дрібні зморшки і пігментні плями.

Правила догляду за шкірою

Будь-яка жінка, незалежно від віку, повинна використовувати різні засоби для догляду за шкірою, живити її і зволожувати потрібними компонентами. Ігнорування простих правил сприяє швидкому в’яненню жіночого організму.

Ось кілька правил, які допоможуть вам зберегти шкіру молодою і здоровою:

 • ведіть активний і здоровий образ життя, завдяки цьому шкірні покриви швидше будуть насичуватися киснем;
 • висипайтеся – сон сприяє оновленню клітин;
 • уникайте стресових ситуацій – вони сприяють швидкому старінню організму;
 • харчуйтеся раціонально і збалансовано, вживайте достатню кількість клітковини, овочів, фруктів, в яких міститься багато антиоксидантів, які забезпечують шкірі пружність;
 • не зловживайте довгим перебуванням на сонці, це загрожує їй надмірною сухістю;
 • вживайте достатню кількість рідини.

Коли ж необхідно починати доглядати за шкірою? Це може когось навіть здивувати, але з раннього віку. При проблемній, жирній шкірі догляд необхідний з 13-14 років, коли дівчинку-підлітка починають турбувати прищі, вугрові висипання, з’являється жирний блиск.

Власницям нормальної шкіри з 18-20 років потрібно захищати і зволожувати шкіру. Правильний вибір косметичних засобів дозволить надовго зберегти шкірні покриви у відмінному стані.

Догляд за шкірою після 30 років

Часто трапляється, що жінки починають думати про свою зовнішність виключно після тридцятирічного віку. Але навіть у цьому випадку у вас ще є шанс. Що ж потрібно для цього? Як зберегти молодість після 30 років? До щоденних процедур очищення та зволоження обов’язково додайте захист і харчування.

Перегляньте свій режим дня, чергуйте робочий час з відпочинком, намагайтеся більше гуляти, раціонально харчуйтеся, позбавтеся від всіляких шкідливих звичок. Так ви зможете підтримувати красу і зсередини. У цьому віці обов’язково користуйтеся кремами з УФ-фільтрами незалежно від пори року.

Крім того, бажано ними користуватися і в тому випадку, якщо ви багато часу проводите за монітором комп’ютера, його випромінювання сприяє старінню шкірних покривів.

Зберегти молодість шкіри допоможе достатнє вживання рідини. Але жінкам після 30 років у вечірній час потрібно обмежити її споживання, через це під очима можуть з’являтися набряки.

Як жінкам не старіти душею

Як би привабливо не виглядала жінка зовні, вона обов’язково повинна бути молодою всередині. Молодість душі, на відміну від тілесної, можна зберегти назавжди. Як зберегти молодість душі до глибокої старості?

У цьому вам допоможуть декілька порад:

 • намагайтеся помічати навколо себе тільки все хороше;
 • займайтеся тим, що вам цікаво;
 • більше посміхайтеся;
 • не турбуйтеся через дрібниці;
 • намагайтеся частіше спілкуватися з молоддю;
 • займайтеся спортом, гуляйте, багато рухайтеся;
 • любіть себе незалежно від віку.

Виконуючи всі ці рекомендації, ви не тільки зможете уповільнити старіння, але і зберегти чарівність, привабливість і красу на довгі роки.

Дата публікації: 13.02.2019 img Поділитися