“Народна медицина радить хворим на подагру дотримуватися молочно-рослинної дієти, – радить народний цілитель Віктор Бабій. – На сніданок можна з’їсти фруктовий салат з сиром або сметаною, випити 250 мл ряжанки або кефіру. На обід – овочевий суп обов’язково з селерою, тушковані овочі, сливки. Гречана каша на молоці дозволена 1 раз на тиждень. Вечеря може бути приблизно така: гарбузовий або морквяний сік з зеленню або варена картопля в мундирах (її треба їсти зі шкіркою), зелень. Не можна м’ясо, алкоголь, редиску, каву, щавель, шпинат”.
Є рецепти народної медицини, які можуть допомогти при подагрі
Народний цілитель радить приготувати:
Мазь. 100 г масла (збитого з домашньої сметани) розігріти, щоб з’явилась піна (не кип’ятити), зняти з вогню, влити 100 мл спирту, підпалити. Буде полум’я, обережно з лицем. Як вигорить, мазь готова. Втирати на ніч в місце болю, прогріваючи феном. Не вкутувати!
Чай. Змішати в рівних долях листя бруслини, малини, ромашки. Брати 1 ст. ложку збору з чубком, залити 0,5 л окропу, настояти 1 год, розділити на з частини і випити протягом дня за 30 хв до їди. Курс – 1 місяць, перерва 1 місяць і ще один курс.
Мазь із квітів кульбаби. Накласти тугенько квіти в банку, залити нерафінованою олією, тримати 1 місяць в кухонній шафці, тоді процідити, віджати. Змащувати на ніч болючі місця, зверху класти целофан і вдягати шкарпетки до ранку. Також пити чай з листя смородини: він вижене сечову кислоту: 3 ст. ложки залити 1 л окропу, 40 хв настояти, за день випити.
Ця хвороба, за словами Віктора Бабія, пов’язана не тільки з особливостями організму, а й з психологічним станом людини, а саме – з партнерством і контактом, коли людина не відкриває кордони для усвідомленої любові. Такі люди пов’язують любов з формою прояву, а не зі свідомістю. Нирки не виводять сечову кислоту через самознецінення, через страх, що нічого не вдасться. Подагра – це наслідок невирішеного конфлікту з мамою та жінками. Потрібно відмовитися утримувати будь-що, не боятися втрати і налагодити щирі гармонійні стосунки з усіма жінками.