Здоров'я та краса Сам собі лікар

Просто візьміть дві пляшки і налийте води. Це може врятувати життя!

Просто зараз відкладіть всі справи, візьміть дві пластикові пляшки і зробіть розчин соди та лимонної кислоти. Нехай краще це вам не знадобиться, але в критичній ситуації, при використанні хімічної зброї або аварії на хімпідприємстві, це може врятувати життя. 

Цей простий спосіб може допомогти у разі хімічної атаки або аварії на хімічному підприємстві. Потрібно взяти дві пляшки і зробити в них прості розчини: в одній – соди, а в другій – лимонної кислоти.
Знайдіть від води 2 пляшки по 0,5 л і налийте в них воду.
  • В одній зробіть содовий розчин (1 ст. ложка на 0,5 л. води) і підпишіть маркером ХЛОР, вкажіть стрілочку вверх. Коли почуєте запах хлору, потрібно намочити марлю, шарф, натуральну хустку чи носовички в цьому розчині і піднімайтеся вверх, чим вище – тим краще!
  • У другій пляшечці розведіть воду з лимонною кислотою (1 ст. ложка на 0,5 л. води)! Підпишіть її маркером АМІАК, стрілочку намалюйте вниз. Тобто, відчули запах аміаку – змочіть шматку або що є під рукою цим розчином, якщо є окуляри чи маска для плавання, то взагалі супер – одягніть. І негайно опускайтеся вниз, у підвал, лягайте на підлогу.
Підготуйте все, нехай краще не знадобиться, але і шукати не будете, коли все буде під руками! Стрілочки потрібно намалювати для того, щоб не думати куди бігти, що і чим змочувати. Якщо все приготовлено, то не так і страшно! Передайте це повідомлення рідним, друзям!
Дата публікації: 28.03.2022 img Поділитися