Здоров'я та краса Сам собі лікар

Магнітні бурі: що робити, щоб добре почуватися

Як на організм і самопочуття впливають магніти бурі і що робити, щоб уникнути негативних наслідків.

Часто при поганому самопочутті ми звинувачуємо у всьому магнітні бурі. Лікарі кажуть, що це природне явище дійсно вкрай негативно впливає на здоров’я людини, оскільки більшість людей певною мірою метеозалежна. Крім того, за словами фахівців, на ступінь або характер такої залежності вливає темперамент і душевний стан людини. У зв’язку з цим в усьому звинувачувати магнітні бурі даремно.

Магнітні бурі зазвичай тривають два-три дні, пік триває близько доби. На тлі коливань магнітного поля Землі серцево-судинна система людини може давати свої збої. У тому числі збільшується схильність крові до утворення згустків, знижується газообмін, що веде до гіпоксії (недоотримання тканинами кисню). У цій стресовій ситуації збільшується викид адреналіну, що викликає підвищення артеріального тиску. Усе це може позначитися на загальному стані здоров’я, особливо у людей, які вже мають проблеми з серцево-судинною системою.

Але є люди, які живуть, не звертаючи уваги на примхи природи, при цьому чудово почуваються. Вчені вважають, що більшість проблем зі здоров’ям під час магнітних бур викликані більше самонавіюванням людини, ніж безпосередньо збуреннями магнітного поля Землі.

Лікарі радять людям, які переживають за своє здоров’я, менше звертати уваги на оголошення прогнозів щодо наближення магнітних бур, аби уникнути самонавіювання, яке також викликає погіршення самопочуття.

Дата публікації: 09.10.2018 img Поділитися