5 помилок чоловіків у сварках з дружинами

Уникайте цих помилок - і ваша сімя буде міцною!

Помилка 1: наговорити дурниць

І хоча наша совість попереджає нас, що цього робити не варто, не треба озвучувати якісь непотрібні образливі речі – в пориві емоцій часто таке стається.

Щоб не наламати дров, слід завжди мати “холодну” розсудливість і понад усе прагнути пересилити себе, щоб не накоїти чогось гіршого.

Помилка 2: перемогти будь-якою ціною

Чоловіки налаштовані перемагати. Саме тому у суперечках та конфліктах вони прагнуть вийти переможцями за будь-яку плату. Але в сімейних стосунках перемога понад усе не повинна бути пріоритетом. Головна мета – добро сім’ї.

Так, з гордістю боротися дуже складно. Але якщо цього не робити,то кожна “перемога” буде серйозним землетрусом для стосунків.

Помилка 3: бути занадто чуттєвим

Часто чоловіки пояснюють свої вчинки надмірною чутливістю. “Я не зробив би цього, якби не був таким чутттєвим” “мене можна зранити, бо я дуже гостро це переживаю”.

Чоловік має бути володарем своїх емоцій: якщо він відчуває, що емоції не в порядку, то слід піти і навести лад. У будь-який спосіб: перевести свою увагу, випустити пар, а вже потім ще раз по-новому оцінити ситуацію, що склалась.

Помилка 4: обирати приємне замість правильного

Чоловік пообіцяв виконати якісь домашні справи у суботу. Але в п’ятницю друзі запросили його на рибалку. Що більще імпонує: чистити стоки чи рибалити? Звісно, що останнє.

Однак обирати треба на користь сім’ї.

Помилка 5: піддаватися спокусам

Спокуси постійно супроводжують життя чоловіка: особливі погляди, усмішки. Але все це хоча і дрібниці, однак із них можуть виникати серйозні проблеми.

Сімя, яку чоловік будує, – головний фокус його уваги.

Підготувала Тетяна Трачук

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook