10 способів знищити інтимне життя у стосунках

Звести інтимне життя у шлюбі до нуля зовсім не складно. Багато пар прекрасно з цим справляються і без сторонньої допомоги. Але для тих, хто ще продовжує безглузді перекиди під ковдрою, кілька корисних порад.

1. Вам необхідно зробити так, щоб інтимна близькість із задоволення перетворилася в борг.

Борг — це дуже неприємне, важке слово. Боргів намагаються всіляко уникати. Щоб перетворити секс в борг, потрібно обов’язково придумати собі якусь «нормальну» частоту статевих відносин, наприклад — п’ять разів на тиждень. І вимагати від партнера неухильного дотримання режиму. Скарги на погане самопочуття, втома, зайнятість, вік — вважати відмазками. Робити стражденне обличчя, сипати докорами, ображатися.

2. Частіше маніпулюйте сексом.

Якщо ви жінка, балуйте чоловіка тільки в день премії і авансу, під розпис. За погану поведінку позбавляйте доступу до тіла — нехай чоловік зрозуміє, що він покараний. Якщо ви чоловік, а ваша партнерка досить темпераментна — відмовляйте їй в близькості щоразу, коли вона не слухається, проявляє характер або фліртує з іншими чоловіками. Нехай помучиться. Розглядайте секс не як акт спонтанності і радості, а як солодку цукерку, яку ще треба заслужити.

3. Дуже непогано працює манера постійно відмовляти партнеру в його бажаннях.

Для цього ви завжди можете скористатися дурними стереотипами. Повідомте партнерці, що кунілінгус — це «бє». Заявіть чоловікові, що сексом в колінно-ліктьовій позиції займаються тільки повії. Якщо ваша фантазія працює не так добре, просто заявляйте на будь-яку ініціативу партнера: ну і гидота!

4. Для закріплення отриманого ефекту, спробуйте критикувати тіло свого партнера або партнерки.

Натякайте, що ви з ними від безнадії, а десь є варіанти краще. Задивляйтеся на струнких красунь, якщо ваша дівчина повненька. Охайте, розглядаючи качка в телевізорі, якщо ваш хлопець — дрищ. Обов’язково використовуйте найбільш образливі вирази, щоб відзначити недоліки. «Вуха спанієля», «целюлітна дупа», «кабан» — це все ваш партнер. Нехай не розслабляється.

5. Завжди корисно перетворитися в строгу вчительку, яка виставляє оцінки.

Після кожного статевого акту відзначайте, що саме треба зробити вашому партнерові, щоб стати кращим. Запропонуйте партнерці курси орального сексу, і не як веселу пригоду, а єдиний засіб від її тотальної невмілості. Підсуньте партнеру як би ненароком книгу «Сто одна порада для скоростріла». Картинно хапайтеся за голову, і повторюйте: ну з цим же треба щось робити!

6. Порівнянюйте партнера з колишніми.

Неодмінно відзначте, що ваша колишня дівчина не лінувалася привести в ліжко подружку. Або що ваш перший хлопець мав статевий орган в два рази більший і займався коханням в дев’ять разів частіше, ніж нинішній. Це стимулює і бадьорить.

7. З головою підіть в батьківство.

Ви більше не жінка, а мати. Не чоловік, але батько. Носіть вдома старий, безформений одяг унісекс. Зробіть так, щоб по вас не можна було визначити не тільки приналежність до чоловічої або жіночої статі, а й взагалі до людського виду. Всім відомо, що для дитини так краще.

8. Пам’ятайте, що секс — це для молодих.

Років в сорок, а ще краще — в тридцять п’ять, замовте невеличку труну, покладіть в неї своє сексуальне життя, і влаштуйте по ньому веселі поминки. Тепер ви можете спокійно доживати решту жалюгідних 40-50 років свого життя.

9. Якщо вік не дозволяє вам зійти з сексуальної дистанції на законній підставі, то придумайте інший привід.

Жінкам я б порадила зненавидіти своє тіло за зайву вагу, форму грудей або розтяжки. Чоловіків дуже прикрашають комплекси через форму або розмір члена. Постійно ставте партнера до відома про ваші недоліки. Важливо, щоб проблемою були стурбовані не тільки ви, але і він.

10. Якщо нічого не допомагає, спробуйте примушувати партнера до сексу погрозами.

Особливо це підходить для чоловіків. Не соромтеся, вимагайте задоволення ваших потреб в будь-який час, незалежно від бажання партнерки. Їй і робити нічого не треба, подумаєш, ноги розсунути. Думка про те, що у партнерки теж є якісь процеси збудження, не повинна навіть приходити вам у голову.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook