як повернути пристрасть у стосунки

Як повернути пристрасть у стосунки після 20 років шлюбу

Стосунки з чоловіком не такі палкі, як раніше? Це типово для шлюбів, які тривають понад 10-20 років. Але є спосіб, як повернути пристрасть!

Ви пам’ятаєте свій медовий місяць? Що тоді найбільше збуджувало вашого чоловіка? Згадали? А тепер забудьте. За роки, прожиті у шлюбі, він міг змінитися, і це необхідно враховувати. Отже, чим же може спокусити дружина свого чоловіка через багато років шлюбу? Як повернути пристрасть у стосунки, яким багато років?

Як повернути пристрасть у шлюб

Це питання хвилює багато подружніх пар, які прожили у шлюбі 10, 20 і більше років. Наприклад, чоловік може швидко звикнути до оголеного тіла дружини, і не прагне «кинутися» на неї, щойно вона роздягнеться. Натомість збуджується, коли вона одягає легку літню сукню. Або шовкову спідню білизну. А здавалося, що чим довше живеш з чоловіком, тим краще знаєш його смаки, бажання та сексуальні звички. Та, виявляється, з роками це складніше.

  1. Чоловіки не помічають зморшки. Психологи кажуть, що, як не дивно, чоловіки набагато терпиміше ставляться до вікових змін у жіночому організмі, ніж це здається жінкам. Через багато років ви можете стати для нього ще бажанішою, ніж раніше. Так що не поспішайте купувати нічні сорочки до п’ят – вони вам знадобляться ще дуже нескоро.
  2. Експериментуйте. Спробуйте зайнятися любов’ю в незвичайному місці, де ви цього ніколи не робили, наприклад, на природі. Замовте незвичайне сексі-вбрання, не банальний пеньюар, а, наприклад, білизну з латексу, купіть якусь інтимну іграшку. Це зробить вашу близькість незвичайною і викличе інтерес у партнера.
  3. Озвучуйте свої бажання. Моногамія аж ніяк не синонім монотонності. Кому, як не близькій людині, можна довірити свої найінтимніші фантазії та бажання?

10 способів знищити інтимне життя у стосунках

Зважайте на фізіологію і вік

Не варто засмучуватися, якщо ваш чоловік не приходить у стан бойової готовності так само швидко, як раніше. Це особливості чоловічого організму.

Якщо інтим уже не такий пристрасний, як раніше, причина може бути не у вас і не у відсутності кохання, а у фізіології чоловіка. Наприклад, у 20 років кохатися кілька разів на день цілком нормально. Молодому чоловікові потрібно лише кілька хвилин, щоб знову сказати коханій: «Я готовий!».

А ось вже ближче до 40 чоловіку перед сексом потрібна ваша мануальна допомога у вигляді пестощів. Якщо на це потрібно 15 хвилин – це абсолютно нормально.

Але є й переваги зрілого віку: чоловік стає досвідченішим і може принести жінці максимум задоволення. Його вистачає надовго.

У 50 чоловікам потрібно кілька годин, щоб відновити здатність до сексуальних стосунків. Майже у 100% випадків чоловікові потрібна стимуляція. Важливо пам’ятати, що подібні зміни в організмі цілком природні у цьому віці.

Запах інтиму: який ефект дають феромони і як їх застосовувати

Як повернути пристрасть: або секс, або ремонт

Чоловіки вважають, що моралі і “пиляння” дружини здатне вбити сексуальний потяг. Вони впевнені: неможливо думати і про інтим, і про те, що на кухні тече кран. А якщо дружина починає сто разів повторювати про це, то найближчі кілька годин бажання близькості може просто не з’явитися. У цій ситуації і зрозуміти дружину можна, і зробити вибір потрібно: що вам зараз важливіше?

Тому якщо ви хочете організувати особливий вечір з продовженням і вас передовсім цікавить, як повернути пристрасть, забудьте про побутові проблеми і дрібні непорозуміння. Придумайте щось оригінальне і незвичайне, не поводьтеся так, як завжди, додайте новизни у стосунки – і 100% відчуєте пристрасть, як у юності.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook