Запах інтиму: який ефект дають феромони і як їх застосовувати

Феромони обіцяють зробити більш привабливими для партнерів та розкутішими під час інтиму. Як вони діють, куди наносити парфуми з феромонами та які недорогі аналоги їх можуть замінити, читайте далі.

Тварини не вибирають собі пару за красою, розумом, мудрістю чи кількістю грошей у гаманці. Вони знаходять один одного «за запахом». Ми, люди, керуємося іншими критеріями, але фізіологічні чинники, закладені природою, діють на підсвідомому рівні. Одним із важливих факторів, що зумовлюють сексуальний потяг людей, є феромони. Саме вони відповідають за стан «я божеволію від твого запаху».

Парфуми з феромонами

Феромони – речовини, які є в організмі будь-якої людини. Просто з різних причин, власних феромонів буває часто недостатньо для яскраво вираженого ефекту приваблення протилежної статі. Тому жінки та чоловіки сьогодні широко використовують парфуми з феромонами, наприклад із мускусом, цибетоном, амброю.

Такі парфуми у багато разів збільшують дію ваших власних феромонів. Користуватися ними можна як звичайними духами.

Побутує думка, що вони взаємодіють із потом і їх потрібно наносити лише на пульсуючі місця на тілі. Але це не зовсім так. Феромони також наносять на ділянки носо-губних складок, інтимні частини тіла, потові залози. Але це зовсім не означає, що феромони потрібно наносити лише на ці частини тіла. Як казала Мерилін Монро, наносьте парфум туди, куди ви хочете, щоб вас поцілували.

Що відбувається з організмом жінки після інтимної близькості

Чим замінити феромони

На ринку існує багато феромонів, які рекламуються як засоби, які зроблять вас більш розкутими, підкреслять мужність чоловіків і допоможуть розслабитися під час інтимних стосунків. Але вони досить дорогі, а їхня ефективність не доведена наукою.

Якщо ви хочете отримати додатковий ефект збудження перед близькістю, не обов’язково купувати саме спеціалізовані парфуми з феромонами. У пригоді можуть стати аромаолії.

Їх здавна застосовували східні красуні. Перед приходом коханого вони натирали тіла олією пачулі, сандалу, імбиру, ванілі, бергамота, жасмину, іланг-ілангу. Ці ефірні олії сьогодні продають в аптеках за доступними цінами.

Їх можна використовувати як афродизіаки в домашніх умовах при масажі, додавати в наповнену водою ванну, ароматизувати постільну білизну або наповнювати приміщення ароматом за допомогою аромалампи.

Десять речей, які чоловіки не люблять у ліжку

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook