Десять речей, які чоловіки не люблять у ліжку

Хочете, щоб в інтимній сфері у вас все було ідеально, прислухайтеся до цих порад. Ось що чоловіки не люблять у ліжку...
  1. Під час інтиму деякі жінки не роблять нічого, тільки лежать і чекають задоволень. Це найгірша річ, яку ви можете зробити, чоловіки це ненавидять. Жінкам слід рухатися, навіть попри те, що якщо чоловік “зверху”. Жінки, покажіть своїм партнерам, що ви хочете їх так само як і вони вас. Якщо жінка поводитися як мрець – партнер може навіть мати проблеми з ерекцією, якщо він турбується про те, як принести вам задоволення.
  2. Майже кожна жінка згодна з тим, що їй подобається, коли її цілують. Те ж саме і з чоловіками. Вони також люблять, коли жінки їх цілують, в будь-якому місці їх тіла. Це їх дуже збуджує. Якщо ви хочете задовольнити свого чоловіка в ліжку, цілуйте його і грайтеся з ним.
  3. Деякі старомодні жінки досі думають, що чоловіки повинні брати повний контроль в ліжку. Але це абсолютно не так. Жінки так само повинні контролювати цей процес. Покажіть, що ви хочете близькості, скажіть йому, що він повинен робити, ніби ви одна диктуєте правила. Можу вас запевнити, ваш чоловік буде дуже збуджений і задоволений такою дією. Іноді кожен хоче бути підконтрольним.
  4. Будьте дуже чутливі до свого партнера. Жінки люблять чутливих чоловіків поруч з собою, спробуйте зробити те ж саме для свого чоловіка. Чоловіче тіло таке ж чутливе, як і жіноче, і жінкам слід робити те ж саме, що роблять їхні чоловіки з їх тілом. Жінки, не будьте егоїстичні!
  5. Якщо ви хочете отримати задоволення, не забувайте приносити задоволення своєму партнеру. Чоловіки іноді думають, що їхні жінки в ліжку взагалі не турбуються, що вони (чоловіки) відчувають, чи подобаються йому її дії. Жінкам варто було б завжди пам’ятати про питання “Тобі це подобається?”. Дайте йому знати, що вас хвилює те, що він відчуває і чи подобається йому це чи ні. Чоловіки люблять вашу увагу.
  6. Будьте емоційні. Деякі жінки не показують своїх емоцій – це значить, що чоловіки не розуміють, чи подобається вам це чи ні. Не соромтеся криків, коли вам хочеться кричати від задоволення, дихайте трохи важче. Видайте який-небудь звук, оскільки це найкращий спосіб дати вашому партнерові знати, що ви відчувайте в цей момент. Це вам так само допоможе. Ваш чоловік дізнається, що ви любите найбільше і ви будете винагороджені за це.
  7. Ви відчувайте, що ваше інтимне життя стає трохи нудним – почніть діяти, зробіть щось нове! Не соромтеся дивувати свого партнера якимись новими атрибутами. Одягніть щось цікаве, станцюйте для нього, придумайте гру. Чоловіки люблять, коли їх дражнять сексуальним одягом і збуджуються в передчутті сексу.
  8. Чоловіки не люблять, коли жінки не виявляють ніякої ініціативи в ліжку. Якщо ви бажаєте мати близькість зі своїм партнером, покажіть йому це, дайте йому знати, що ви нормальна людина, і хочете отримати насолоду, висловіть ваші бажання.
  9. Деякі жінки негайно повертаються до ролі дружини після інтиму. Вони починають митися і прати простирадла. Такими діями ви показуєте, що інтим порушив ваш простір для сну – це не найкраще, що ви можете зробити. Приляжте і розслабтеся, насолоджуйтеся вашим задоволеним партнером. Чоловікам не подобається, коли жінки чистотою і охайністю після близькості руйнують приємну атмосферу.
  10. І останнє правило для жінок – це розмова. Кожен знає, що жінки люблять багато говорити. Але це не найкраще заняття в ліжку. Чоловіки ненавидять жінок, які багато розмовляють в ліжку. Якщо це звичайно не брудна розмова або розповідь про те, що ви хочете, щоб він з вами зробив або що б ви хотіли зробити з ним.

Що треба знати про сексуальне здоров’я у 15, 30, 50 і 70 років

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook