Що відбувається з організмом жінки після інтимної близькості

Сеkс є невід’ємною частиною нашого життя. Так що ж відбувається з людиною в момент інтимної близькості? Чому це приємне заняття змушує чоловіків бажати партнерку ще і ще, а жінку закохуватися? У чому користь сеkсу для організму? На ці питання є відповіді, які підтверджені недавніми дослідженнями.

Що відбувається до появи оргазму

За кілька хвилин до оргазму – чоловічого або жіночого в мозку прокидається певна ділянка, яка відповідальна за отримання задоволення від смачної їжі і напоїв. Відразу ж після кульмінації активізується гіпоталамус. При звичайному своєму стані він повинен регулювати почуття спраги, втоми, голоду.

Що відбувається під час сеkсу

У тілі людини формується гормон обіймів – окситоцин. Цей гормон служить для того, щоб знизити психологічний захист у партнерів по сексуальних стосунків, підвищити довіру між ними. У жінок цей гормон виробляється в більшій кількості. Очевидно, тому жінки здатні з легкістю закохатися в чоловіків, з якими у них стався любовний зв’язок, навіть якщо цей зв’язок був випадковим.

Але на чоловіків цей повний підступності гормон впливає інакше. Замість прихильності окситоцин дає хлопцю почуття задоволення. Як додаток до цього, чоловік під час статевого акту знаходить допамін – гормон задоволення. Тут криється розгадка того, чому після ночі разом чоловіки хочуть продовження, а жінок відвідує закоханість.

Чим сеkс корисний для організму

Сексологи з повною упевненістю заявляють, що оргазм може блокувати сигнали болю, які йдуть до головного мозку. Даний ефект впору порівняти з прийомом збільшеної дози знеболюючого.

Регулярний сеkс наділений здібностями викликати ріст клітин головного мозку, що відповідають за пам’ять і здатність до навчання. За фактом виходить, що даних клітин стає більше, чим більше в житті людини сеkсу. Плотська любов може робити нас розумнішими ще й тому, що тестостерон, що виробляється в процесі сеkсуального акту, може поліпшити нашу реакцію і концентрувати увагу. У мозку від припливу крові стає вищим рівень кисню, активність роботи мозку підвищується.

Що відбувається в організмі жінки

1. На губах у жінки нервових закінчень у багато разів більше, ніж на кінчиках пальців. Тому пристрасні і ніжні поцілунки можуть включити в її мозку механізми, які виробляють речовину, що поліпшує настрій і знімає нервову напругу. Поцілунки роблять вищим рівень цих гормонів, роблять жінку чуттєвішою до прийдешньіх стосунків з з партнером. Тому сеkс з коханою людиною приносить дівчині найбільше задоволення.

2. Ми вже знаємо, що під час заняття сеkсом кров збагачується численними гормонами. Гормон пролактин відповідає за активацію зон мозку, які несуть відповідальність за розпізнавання ароматів. А при чому тут сеkс, – запитаєте ви? Всьому виною складний еволюційний механізм. Загострення нюху допомагає людям (в першу чергу це стосується жінок) ідентифікувати запах коханця. Ми оцінюємо на нюх здоров’я партнера і запам’ятовуємо запах потенційного батька свого потомства. Ця інформація відкладається в пам’яті, і в наступний раз ви можете відчути сексуальне збудження, вдихнувши аромат феромонів, що виходить від вашого коханого. Навіть якщо раніше ви нічого подібного за собою не помічали, то після хорошого сеkсу вам буде подобатися запах чоловіка, котрий подарував яскравий оргазм.

3. Сеkс значно покращує кровообіг. Цей процес стимулює вироблення колагену. Шкіра стає більш пружною, підтягнутою, молодою завдяки тому, що виділяється більше кисню.

4. Завдяки активним рухам в ліжку, постійній зміні поз і «чудесам гнучкості», які демонструють деякі досвідчені коханці, заняття любов’ю можна сміливо прирівняти до інтенсивного тренування в спортзалі. Збільшується частота скорочень серцевого м’яза, тиск і температура тіла підвищується, – калорії спалюються буквально зі швидкістю світла. Чим вам не фітнес для ледачих?

5. Інформація, яку не варто ігнорувати обом партнерам: в процесі попередніх ласк бюст жінки може збільшитися на 25%! Це відбувається через посилений приток крові до ерогенних зон. Під час сеkсу може змінитися і забарвлення сocків. У міру того, як вони твердіють, ореолa стає більш темною, а самі груди мають виражену чутливість до дотиків.

6. В процесі збудження кров приливає до зони малого тазу, при цьому kлітор може значно збільшуватися. Після «фінального акорду» він повертається до свого природного розміру протягом 10 хвилин. Якщо жінка не отримала оргазм то кров залишається в цьому місці протягом декількох годин. Це може приносити явний дискомфорт, роздратування і незручність.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook