5 речей, які ні в якому разі не можна давати і брати в борг

Народна прикмета каже: повертаючи борг, людина віддає частинку свого успіху. Також речі, які ми позичаємо, можуть позбавляти нас енергії та сили. Наші пращури вірили, що деякі речі ні під яким приводом не можна давати або брати в борг, інакше можна накликати на себе безліч неприємностей.

1. Сіль

Сіль забороняється позичати під будь-яким приводом. Якщо ваші сусіди попросили у вас сіль, то дайте лише за умови, що це подарунок. Небезпека полягає в енергетичних властивостях солі, яка здатна впливати на долю.

Сіль – це один із найважливіших магічних компонентів, тому приймати її від інших людей категорично не можна. Багато людей які давали сіль у позику, потім, отримуючи її назад, втрачали удачу, захворювали, розлучалися з коханими.

2. Посуд

Посуд заряджається енергією будинку, де знаходиться постійно. Якщо хтось хоче зробити погано іншій людині, вона може дати їй користуватися своєю чашкою, тарілкою, кухлем, ложкою, каструлею…

Не давайте нікому посуд і не просіть його, щоб не вплинути негативно на життя іншої людини чи власну долю.

Позичений посуд може призвести до втрати здоров’я, до набуття нових страхів, невдач та багатьох інших негативних наслідків.

Можна користуватися посудом разом з чужою людиною, якщо ви живете разом, наприклад, у гуртожитку, але тут теж слід бути обережними. Ще більшу небезпеку має пошкоджений або розбитий посуд, який не слід зберігати вдома.

3. Одяг

Багато чоловіків і жінок вважають абсолютно нормальним обмінюватися речами на деякий час. Але краще цього не робити.

Якщо ви купуєте речі, які вже були у вжитку, у цьому нічого страшного немає, тому що ви за них платите. Однак і в цьому випадку не завадить здійснити енергетичне чищення. Одяг – це особисте, тому навіть узявши його у рідних, які точно не будуть бажати вам зла, краще щось дати натомість.

Не беріть речі у борг, вони можуть принести невдачі. Найбільшу небезпеку представляє взуття, вона вбирає найбільшу кількість негативної енергетики.

4. Прикраси, коштовності

Прикраси заряджаються енергією людини, якій належать. Тому на того, хто ними користуватиметься, вони вплинуть вкрай негативно. Трюк із даруванням теж не минає. Надівши кільце або сережки, що належали іншій людині, ви можете увібрати в себе його проблеми.

Фахівці в галузі біоенергетики відзначають, що коштовності захисного характеру можуть “заразити” чужу людину хворобами, позбавити удачі.

З металів варто побоюватися срібла та платини. З каміння-талісманів найнебезпечнішими магнітами нещасть для чужої людини будуть місячний камінь, алмаз, гірський кришталь.

5. Віник

Якщо людина віддає або бере на час віник, то, згідно з прикметами, у неї може початися чорна смуга, що веде до грошових втрат, проблем на роботі. Віник у жодному разі не повинен залишати ваше житло, це допустимо тільки в тому випадку, якщо він вам більше не потрібен.

За матеріалами

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook