Духовність Сім'я

Священник розповів, чому я ніяк не могла позбутися боргів. Ось, що він сказав…

Після цих слів священника я більше ніколи так не роблю. Тепер не маю боргів і живу щасливо! Зробіть так і ви!

У мене були постійні борги. І хоч змолила багато молитов, а все-таки боргів не позбулася. Чому Бог не хотів мені допомогти, розповів священник.

Бог хоче нам допомогти вийти із будь-яких боргів, а насамперед хоче нам допомогти, щоби ми не брали безсенсових фінансових зобов’язань. Одна справа – це серйозні і виважені вклади грошей, інша справа – хвилеві рішення “позичити” грошей тут і зараз, щоби купити саме цю річ і саме сьогодні.

Через те, що діємо нерозважливо – потім пожинаємо плоди. Борги – це здебільшого результат спонтанних необдуманих витрат коштів. Як тут Бог має нам допомогти? Хіба не дав нам розуму і можливості працювати?

У грісі перелюбу народжується дитина? Як Бог має допомогти? Ми маємо бути свідомі того, що вчинки мають закономірні наслідки, а отже нам треба прийняти цей факт і давати собі з цим раду.

Однак якщо людина, побачивши, де схибила, щиро прагне навернутись і жити по-іншому – Бог одразу ж дає допомогу у найрізноманітніші способи.

Так, можливо ціле життя буду зносити результати своїх помилок, наприклад, втративши якусь частину тіла чи родину. Але з Богом буду щасливий незважаючи ні на що.

Бог – не чарівник. А ми іноді саме цього від Нього очікуємо. Бог – Добрий Милосердний Батько, який хоче бачити нас щасливими і на дорозі правди та зростання.

Бог допоможе нам у всьому, але ми повинні розуміти, що за наслідки своїх вчинків маємо бути відповідальними і плоди вчиненого приймати.

Дата публікації: 07.01.2020 img Поділитися