Життєві історії Сім'я

Історія про жінку, яка прала білі шкарпетки

Ось чому не варто відтирати білі шкарпетки до блиску…

Є скоєно шикарна історія про жінку, яка прала білі шкарпетки. Донька цієї жінки займалася танцями. І після кожного виступу жінка ці шкарпетки замочувала в білизні, терла, кип’ятила, виконувала ритуальні танці, але все одно носочки втрачали свою білосніжну хрустку невинність.

І ось одного разу у цієї жінки гостював знайомий офіцер, подивився на всі її зусилля і пообіцяв навчити, як зробити так, щоб білі шкарпетки завжди виглядали як нові. На наступний день жінка радісно простягає йому брудні шкарпетки, він бере ці шкарпетки, викидає їх у відро для сміття і дістає з кишені нові.

Секрет ідеальних білих шкарпеток виявився простий: туди, де тобі потрібно бути в ідеальних білосніжних шкарпетках, ти одягаєш нові незаймані шкарпетки. У всі інші місця носиш чорні, рожеві, фіолетові, в горошок, смужку, в єдинорогів і в черепах. Мені здається, що це ідеальне рішення. Чи не побиватися там, де можна не побиватися.

Можна сказати: «Ну, це ж гроші». А пральний порошок, відбілювачі, засоби для виведення плям, електрика, вода і ваше безцінне час – безкоштовно?

Як часто ви одягаєте білі шкарпетки?

Я за те, щоб робити своє життя максимально простим, а себе максимально складним. Ускладнюйте себе, розвиваючи як фахівця, як творця, розвивайте свій мозок і свої навички. Розвивайте своє мислення і постійно себе навчайте. Якщо вам потрібно бути в білих шкарпетках – будьте в білих шкарпетках. Якщо вам потрібно докласти купу невиправданих зусиль, щоб бути в білих шкарпетках, то це так собі стратегія. Якщо вам потрібно побиватися заради чогось, що можна вирішити одним походом в магазин, то це знову так собі стратегія.

Слухайте гарну музику. Читайте хороші книги. Дивіться хороші фільми. Вчіться. Займайтеся спортом. Грайте з дітьми. Обіймайте коханих. Телефонуйте батькам. Будьте до себе добрими. Часто стандарти, яких ми намагаємося дотримуватися, недосяжні. Важливо визнати, що ви і так стараєтеся, ви і так робите для себе дуже багато.

Проявіть до себе милосердя, купіть упаковку білих шкарпеток, щоб коли треба постояти красиво. А весь інший час витратьте на, по-справжньому, важливі речі.

Е. Пастернак

Дата публікації: 10.06.2021 img Поділитися