Сім'я Стосунки

Жінкам від чоловіків потрібні тільки гроші. Якщо ви теж так думаєте, то прочитайте це…

Якщо вам здається, що жінкам від чоловіків потрібні тільки гроші, ви помиляєтеся! І я відкрию вам один секрет…

Я викрию для вас жіночу змову вселенського масштабу. Жінкам не потрібні ваші гроші! Їм потрібні лише ті якості, якими володіють чоловіки, які вміють заробляти.

Ні для кого не секрет, що в наше століття “сильний світу цього” – це той, хто вміє заробляти гроші, той, хто має розум, проникливість і лідерські якості. Жінки не заглядають в гаманець. Вони заглядають лише в натуру. А наявність грошей – це, безумовно, показник того, як мислить чоловік, яке місце він посідає в суспільстві, в чоловічому світі. Хто він за своєю природою – господар, годувальник або той, хто лише розділяє здобич з господарем. Інакше кажучи, альфонс!

Жінка часто навіть не торкається до грошей, зароблених її чоловіком. Згадайте шлюб Пабло Пікассо з Франсуазою Жило. Вона не витратила жодної франка всесвітньо визнаного художника, генія і безсмертного основоположника “кубізму”.

Француазі навряд потрібні були гроші майстра, я більше схильний до того, що їй потрібно було лише гордою ходою йти під руку з чоловіком, чия сила незаперечна і визнана.

На жаль чи на щастя, жінкам не потрібні чужі багатства, і якщо жінка навчиться заробляти мільйони, то, безумовно, вона заведе собі іншу жінку. Найчастіше – в чоловічому образі!

Не трусіться за свої гаманці і особливо за чужі, у кого вони товстіший, будь ласка! Жінки не візьмуть ваші кровні, чесно зароблені купюри. Це міф! Просто так сталося, що двірник Василь з п’ятого під’їзду не притягне до себе жіночу увагу, але не тому що він двірник і він бідний. А тому що Василь підніме недопалок дорогої сигарети, що її не докурив Геннадій, докурить її і продовжить замітати свій під’їзд.

Жінкам не подобаються чоловіки, які докурюють сигарети за іншими чоловіками. Адже їхні сини будуть робити так само.

Найчастіше жінок ваблять сильні чоловіки ще й тому, що чоловік, який не добився в цьому світі нічого, рано чи пізно стає домашнім тираном. І в своїй нереалізованості звинуватить найближчу людину. Ту, яка розділяє ліжко, кухонний стіл і кожну сварку з начальством. Жінки не хочуть бути жертвами насильства, вони просто думають на багато кроків вперед…

Вони вибирають насамперед того, хто зможе одягнути, взути і нагодувати їхніх дітей. Тих дітей, яких створив Сильний.

Квіти повинні народжувати інші квіти. Чоловіки зобов’язані не давати квітам зсохнути.

Це природа.

Така ж природа, як народжувати від сильного і міцного, а не від чахлого і слабкого.

Я не виправдовую жінок, я просто їх розумію.

Кожна жінка в своїй душі – Француаза Жило, яка дивиться в бік Пабло Пікассо.

І я нічого не маю проти.

Автор – В’ячеслав Прах

Дата публікації: 09.10.2019 img Поділитися