Відпочинок Сім'я

Що робити, щоб у Новому році водилися гроші – новорічні прикмети

Кожна людина сподівається на те, що прийдешній рік буде більш вдалим і щасливішим, ніж рік, що минає. Для того щоб це було дійсно так, потрібно правильно зустріти Новий рік.

Для цього варто заздалегідь дізнатися про новорічні прикмети і ритуали, які працюють, і допоможуть вам залучити гроші, щастя та удачу в Новому 2021 році..

1. Перед Новим роком не можна давати гроші в борг, позичати гроші і віддавати борги, інакше, в майбутньому році грошей не буде. Закінчіть усі фінансові справи до 31 грудня.

2. Головна грошова новорічна прикмета свідчить про те, що не можна зустрічати Новий рік з порожніми кишенями. Тому, якщо у вас буде наряд з кишенями, то обов’язково покладіть туди монетку. Якщо ж у вашого наряду для зустрічі Нового року немає кишень, то можна покласти гроші в туфель. Цей ритуал допоможе вам залучити грошову енергетику в новорічну ніч, тоді весь рік для вас буде вдалим у фінансовому плані.

3. Під скатертину 31 грудня покладіть 4 жовті монетки – на кожен кут стола. Наріжте весь хліб для новорічного столу до настання темряви. Вважається, що починати новий буханець після того, як стемніло, до злиднів. За східними традиціями холодильник асоціюється з бочкою рису – символом багатства і процвітання. Покладіть на нижню полицю червоний мішечок з трьома дрібними монетами догори решкою.

Що потрібно зробити в новорічну ніч, щоб весь рік був успішним та щасливим – Особлива

4. Першого січня найкраще зібрати гостей у себе, а не йти з дому і дарувати всім подарунки. Вважається, що таким чином ви виносите з дому достаток. Також першого числа не варто виносити сміття і викидати непотрібні речі. А ось отримувати подарунки в цей день – до грошей. Ще одна грошова прикмета – не мити посуд 1 січня до полудня, а вранці коли прокинетеся – вмиватися не милом, а монетами, щоб гроші в новому році самі липли до ваших рук. Новорічний стіл не можна залишати порожнім, коли будете прибирати зі столу, відразу поставте на нього вазу з фруктами або щось інше. Також не можна викидати залишки страв зі святкового столу.

5. Щоб залучити багатство, Новий рік потрібно зустрічати у всьому новому і красивому, особливо це стосується нижньої білизни, яка ближче до тіла, і колготок.

6. Також в новорічну ніч поруч з вами повинні бути гроші. Це купюра чи монетка в кишені, або зашита в поділ сукні, навіть у білизні. Такий ритуал привертає найсильнішу грошову магію на весь рік. Старовинна прикмета – поставити на стіл не менше 7 страв, а під сидіння свого стільця – 7 монет. Допоможе вирішити фінансові питання і одна монетка під вашою тарілкою.

Прикмети на Новий рік 2021, щоб рік був вдалим і грошовим: про таке не розкажуть астрологи | Одна Минута

7. При першому ударі курантів, коли всі починають загадувати бажання, затисніть в лівій руці монетку. Коли бій годинника закінчиться, киньте її в келих шампанського, випийте його до дна, а монетку весь рік носіть в гаманці, не витрачаючи, як грошовий талісман, або зробіть з неї брелок для ключів.

8. Купіть талісман наступного року – фігурку бика. Поставте талісман в секторі багатства – на південному сході квартири. А якщо хочете, щоб вся сім’я користувалася чудовими властивостями вашої грошової фігурки, помістіть її так, щоб вона дивилася в центр приміщення, де найчастіше збираються всі родичі.

Дата публікації: 30.12.2021 img Поділитися